Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

tko zna, zna [:poljubac]
2013 01 24
ja sam životinjoljubac, i vjerujem da vrijedi ona: tko voli životinje-voli ljude, tko ne voli životinje-ne voli ni ljude [:smijesi] A Mrva je presimpatično malo-veliko dlakavo stvorenje sa razvijenim smislom za humor (vjerojatno ovdje vrijedi pravilo-kakav gospodar-takva i životinja) [:zaljubljen] [:zaljubljen] Moj muž obožava mica mace, i tvoja Mrva mu je sjajna [:zaljubljen]
2013 01 25
O, hvala [:poljubac]
2013 01 26
[:poljubac] kad nam malena malo poraste, onda ćemo udomiti neku malu mica macu, tako da ju priviknemo na stan, iako je mužu jako žao držati mačku u stanu, jer smatra da ju tako drži zatočenom... [:tuzan] I meni je žao, ali bi htjela da malena odrasta sa nekim životinjama, a da to nismo muž i ja [:hihot] [:hihot]
2013 01 26
Šteta što je Mrvica sterilizirana, rado big ti poklonila podmladak.. A o držanju u stanu nemate brige. Ja imam 2 micamace, u kući doduše, ali i nije neka razlika. Isto izlaze van samo pod nadzorom, pronjuškaju po dvorištu nekih pola sata i sami se vrate u kuću- navikli su, pa im je ugodnije. Zimi ne žele ni u šetnjicu.. mrvica izađe na terasu, strese se od hladnoće i ravno natrag u kuću do radijatora.. bitna je navika- ako ti je od malena u kući/stanu, to joj postane normalno i ne vuče ju vanjski svijet... a sterilizaciju bih svakako preporučila ako hoćeš imati smirenu, kućnu mačku- sretnog ljubimca bez prirodnih nagona [:smije]
2013 01 28
Mačka (Cuni) sam dala sterilizirati nakon što ga je, dok se tjerao [:smije] [:smije] , odvalio auto: vetka ga jedva skrpala, imao je i gips na prednjoj šapi [:sokiran] Frendovi su me iznapadali da kako to mogu muškarcu napraviti, pa makar bio i mačak a ja odgovorila da je to zato da ne prelazi ulicu, da mi ostane živ [:hihot] Kada sam počela hodati s MM, zvali su ga na stranu kada su ga prvi puta upoznali i rekli mu da sam ja super cura, ali da ne smije nikada dopustiti da ga vidim kako prelazi ulicu jer bi mu se svašta moglo dogoditi u tom slučaju [:jezik]
2013 01 28
Evo zašto muške mačke ostanu bez jaja [:smije] [:smije] [:smije] : [slika:b7fd5d7b-af1c-48ff-aa75-3118b08bf9d2]
2013 01 28
hahahahaha , a jesi me nasmijala [:hihot] [:hihot] [:hihot] Baš šteta za mene kaj ti je Mrva sterilizirana, ali dobro je to za tebe, malo manje za nju (ak se nju pita) [:hihot] Kad sam živjela u kući imala sam jedno 4 mace, sve su bile sterilizirane i kastrirane, ali ne mogu se pohvaliti da su se nakon toga smirile [:hihot] [:hihot] Samo su bile deblje, i to je to [:smije] [:smije] Vjerojatno je to zbog toga kaj su bile na selu [:smije] Mi bi mladu macu baš zato da se privikne na stan, kako da ja macu od 1godine koja je navikla na dvorište, naviknem na stan, mislim, može se, ali teeeeškom mukom... Imala sam situaciju gdje sam lutalicu starog 1god pokušala naviknuti na kuću, jednostavno nije išlo, njegova divlja narav je prevagnula, pa je na kraju bio "vanjski, dvorišni" mačak [:hihot] [:hihot] Bio je i kastriran, ali njegov karakter je bio onako malo divlji [:smije] [:smije] Pričam u prošlom vremenu jer mi je netko uzeo s dvorišta mog Kenju (zvao se Ken, odmilja Kenjo [:jezik] ) ..Ne kužim kako je uspio, ali je...To mi je bio najbolji mačak [:tuzan] Ali uvijek ima mačaka za udomiti ili pronaći ovako po selima, pa kad dođe vrijeme za to, onda ćemo imati novog člana obitelji [:zaljubljen]
2013 01 28
Sjećam se da si već spominjala Kenju, baš mi je žao [:tuzan] Ma da, uzmeš si malo mače, čim prestane sikiti i onda sigurno neće biti problem.. naviknu se, pa ti neće bježati iz stana.. [:jezik]
2013 01 28
Btw, i ja još umirem od smijeha kada se sjetim kako je Cuni pičio po kući s gipsom... nije se dao smetati, ali smo rikavali od smijeha jer je gips lupkao po parketu a on bi se okretao, kao da vidi tko ga to prati.. ali, eto, prošlo je.. tada je imao tek nešto više od godinu dana, a sada ima gotovo 7 godina [:zaljubljen] .. ali 2 jajeka manje [:jezik]
2013 01 28
hahhaha frajera bez jaja [:smije] [:smije] [:smije] joooj sicam se kad sam bila osnovna škola,možda treci razred.nisam imala pojma o vrstama mačaka i pasa.jer ih nisam imala. a frendica imala pekinezera(uz njega sam odrsla.od dana kad ga je dobila do dana kad je jadan kod veterinara uspavan-bia bolestan). uvik sam ga ja tila šetat i pravit se da je moj.bila bi sva ponosna. [:smije] [:smije] pita jedan čovik a koja je to vrsta...a ja sva ponosna ka iz topa ispalila PERZIJSKI PAS. dan danas se smijemo tome.a sada ima perzijsku macku (dva puta je pala sa 4.kata u zgradi.i još se drži.) a ja je zoven socijalna služba za životinje.uvik neke spašava,kupuje hranu pa im daje u kvartu. a i jednom smo u 01h ponoci vidile na cesti ježa kako prilazi i išle ga spasiti.u piđami trčale iz zgrade.hahahha (lito,a nas dvi živile balkon do balkona.) onda spašavale goluba,razne mace...ma svašta. ja se raspisala,a baš mi milo došlo sad kad sam se sitila.heheh
2013 01 28
E, zadarmamica, pozdravi frendicu, iste smo.. i ja sam kao dijete sve životinje kući dovlačila, a nisam se puno ni promijenila [:jezik] I super ti je fora ovo s perzijskim psom.. [:hihot] [:hihot]
2013 01 28
perzijski pas [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] ja i dan dans dovlačim doma životinje, ali ih ipak moram proslijediti svojima, jer oni žive u kući sa ogromnim dvorištem, a ja u stanu... Prije godinu dana smo udomili psa kojeg smo htjeli držati u stanu, i žena iz udruge (neću imenovati udrugu) nam je rekla da je to neki mješanac labradora i nekog drugog manjeg psa...da bi se ispostavilo da je to tornjak [:smije] [:smije] Pas je sad kod mojih i uživa u dvorištu [:zaljubljen] Pa nisam psiho da držim tornjaka u stanu od 60m2 [:vrti] Pa vidi se na psu da mu je bolje dok se slobodno kreće, nego da je zatvoren kod mene u stanu..uz to, sad je ogroman [:smije] [:smije] [:smije] ah, moj medeni [:smije]
2013 01 31
al ovo-7godina i 2 jajeka manje- me ubilo [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] bitno da je on sretan [:smije] [:hihot] [:hihot]
2013 01 31
nadam se da je.. maza je velika.. kažem ja - bolje da je on meni živ nego da pravi male mice naokolo [:smije] Naravno, nijedan se muškarac ne bi složio, ali ja sam postupila kako sam najbolje znala- rekla teta veterinarka da je to jedini način da se više doma zadržava i da ga ne vuku nagoni pa smo ga cap, cap.. A kaže MM da nije to razlog što mačak sjedi doma nego da mu se ostali mačci smiju pa mu je bolje sjedit kraj radijatora i šutit [:hihot]
2013 01 31
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 70