Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

ja u onim ribarskim čizmama sa halterima, sa miniwashem u rukama tuširam kravicu [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] Prvo, šampon, pa regenerator--i naravno, ništa bez maske [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] A ona cijelo vrijeme repom mlati ko da tjera muhe [:smije] [:smije] [:smije]
2013 01 12
I onda ju posušiš fenom, ili nekom veeelikom grijalicom na ispuh, namirišeš ju (potrošiš cijeli dezić, naravno), podrežeš joj noktiće (škarama za živicu) i ušuškaš ju u krevet [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije]
2013 01 12
hahahaha, naravno, da mi se kravica ne oznoji, pa kako će nekog bika onda onako znojna namamiti [:smije] [:smije] Zaboravljaš na depilaciju, brenerom [:smije] [:smije] [:smije] I onda ju ušuškam u krevet-tj.sobu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 01 12
Opet sam naletjela... Kaže curka "imam ozbiljne namjere pa to i od vas očekujem"... Jte, krepala sam.. mislim si, ono, ova ili će nekoga zaprositi, il bi se udavala pa traži samo one koji imaju ozbiljne namjere.. [:smije] [:smije] [:smije]
2013 01 14
hahahahaha [:hihot] [:hihot] [:hihot] trebale bi otvoriti temu samo za te stvarčice [:hihot] [:hihot] [:smije] Meni je super kad u profilu piše: "za sve se možemo dogovoriti" [:smije] Ok, možda jesam malo kinky, ali mislim, zar baš za sve? [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 01 14
O, da... toga sam vidjela nekoliko.. i ja uvijek pomislim- lakše, curo, netko bi te mogao i doslovno shvatiti [:hihot]
2013 01 15
A ima na nekoliko mjesta "otvorena za sve opcije" [:smije] [:smije] [:smije]
2013 01 15
Prvo pomislim da se porađa pa će u nastavku napisati koliko je otvorena [:smije] [:smije] a kada pročitam "za sve opcije" onda mi stvarno svašta padne na pamet [:jezik]
2013 01 15
roby-ma vidim ja da smo mi na istoj valnoj duljini [:hihot] [:hihot] [:hihot] I meni takve stvari padaju na pamet [:hihot] [:hihot] A ova tema mi je super, nisam znala da čim se udam moram promijeniti imidž iz 27-godišnjakinje u 60-godišnjakinju samo kako bih zadovoljila kriterije starih baba.. [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ovako svijetom hodam ne znajući ništa [:smije] [:smije]
2013 01 15
Ja čim odlučim potpisati (sada živimo u grijehu [:smije] ), odmah si nabavljam onu pizdariju kao veo- nema da mi netko ni lice vidi, a kamoli komad sise ili noge [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 01 15
Pardon- komadić... jer, budimo realni, ni cijela nije neki komad, a tek samo dio [:jezik]
2013 01 15
živiš u grijehu ??? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Ajme, odmah otvaraj temu "živim u grijehu, pomozite mi " [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] Joj roby, pričaj mi o komadima i komadićima [:hihot] [:hihot] Jedva čekam drugu trudnoći (negdje u budućnosti [:hihot] ) da mogu reći da imam nešto...ovak imam sise kupljene u dućanu [:hihot] [:hihot] Al ajd, da su veće nego prije trudnoće-jesu [:smije] [:smije] (neznatno) [:smije] Jadna cura, što reći...nekad su bile žene te koje su odugovlačile, a sad su muškarci preuzeli ulogu [:hihot] [:hihot] Pa se ti onda u braku oblači čedno, pih...kako da ne... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 01 15
Ma još je i ok ako je to u pitanju, mislim ako tip želi čekati, čak pohvalno. Ali ako ima neki problem, a ne želi s joj reći, niti je potražio pomoć liječnika ili psihologa.. stvarno se zapitam u kojem mi to stoljeću živimo?! Mlada žena pita smije li odjenuti kraću suknjicu jer se udala.... mlad dečko ima djevojku, a kao, ljepše mu je pogledati dobar film nego voditi ljubav s njom.. Ovdje bi cijela četa psihologa, sociologa, seksologa i ostalih stručnjaka imala što raditi puno radno vrijeme.. Pa kakve su to životne vrijednosti usađene tim mladim ljudima? Svi se nečega boje, zaziru, umjesto da žive život punim plućima:)
2013 01 16
napokon da se i ja malo javim.kako ste?mnei bude po cili dan upaljen laptop,ali jedva stignem ...ili pospremanje ili mi se mali muva oko nogu :) i ja sam vidila tu temu di tip nece sex...cudno.:)
2013 01 16
Baš to roby...nametnute su neke vrijednosti kojih se mi kao trebamo slijepo držati i gledati samo ravno, nikako ne sa strane...ne smijemo razmišljati svojom glavom, već kao kolektiv...Nije problem ni aseksualnost ili neki drugi problem ako postoji, ali daj popričaj sa svojom curom o tome, nemoj se praviti kao da je sve u redu i da ako ne budeš pričao o tome, da se to ne događa...I vidiš, tako veze pucaju..jer se unaprijed rade scenariji...tipa, ako on sad to ide reći curi, ona će njega ostaviti, pa je bolje ovako...bedasto... što se tiče oblačenja u braku..ma kakve su to idiotarije...po meni vrijedi samo ona da se netko treba oblačiti u skladu sa godinama, i te norme se jedino pridržavam...Baš me briga kaj će reći susjed ili netko drugi, živim s mužem, a ne s njima... Odmah se sjetim ovog z.odgoja u školama..ma koja se to buka digla oko toga...ne znam kako vi, ali ja bi radije da mi dijete od nastavnika/profesora neke činjenice čuje, jer ionako će čuti iz nekog drugog izvora...Mogla bi ja sad o tome danima... zadarmamica--evo super smo, kod nas snijega ima, pa se možemo i sanjkati [:zaljubljen] I meni je stalno laptop upaljen, ali žongliram između obaveza i krpica [:hihot] [:hihot]
2013 01 18
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 70