Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

a tornjaci su prekrasni, ali, stvarno, nisu za život u zatvorenom prostoru.. njima stvarno treba veliko dvorište za istrčavanje, istraživanje i tako to.. vjerujem da uživa kod tvojih [:poljubac]
2013 01 31
Evo i mene napokon... Kao što zadarmamica kaže ovdje smo sigurne i na svome... Gdje god dođeš sa svojim mišljenjem bacaju po tebi drvlje i kamenje, treba šutiti i podilaziti... [:smije]
2013 02 01
Pa dobro nam došla nakon puno vremena [:poljubac] Ja ti se ovdje ispušem ko prava, nekako znam da mi nitko neće zamjeriti, kao svoje smo si [:zaljubljen]
2013 02 01
Dodes,napises sto imas pa ce neka naletit i procitat.a bude ti lakse :)
2013 02 01
Hvala [:zaljubljen] . Ma nema tu... Poštivanje se zaradi iskrenošću, a ne guzolizanjem... Zato se nas par ovdje poštujemo, možemo slobodno reći sve što mislimo, pa makar i bile u krivu... Kao što ti Roby kažeš, nema tko zamjeriti, dapače staviti će te na pravi put ako je potrebno... [:poljubac]
2013 02 01
Cure jel ima koja tema stranica ovoliko ko nasa.sve t [:hihot] eme na jednom mistu...od robe,dice,do macjih jaja hahaha [:hihot]
2013 02 02
Lijepo je zato mmm123 temu nazvala sve i svašta.. a mi stvarno po svemu odvalile [:hihot] Btw, nema ni nje dugo- valjda se nije naljutila na vic o plavušama [:sokiran]
2013 02 02
zadarmamica - nikako ti se javiti za rajfiće, skroz te smetnula s uma [:hihot] ... Mi vjeruješ da od onog dana nisam bila u gradu, odnosno jesam jednom i taj put sam zaboravila otići do dućana [:smije] ... Još ćemo se čuti ja se nadam... [:poljubac]
2013 02 02
Ma nema problema.ako ti se svida nesto drugo i kupis njih ti poklonim.pristajem na sve dogovore.praznim ormar.radila sam u newyorkera pa...kupila ormar nakraju.al sam dosta frendicama dala.sad mi malo ostalo za prodaju
2013 02 02
e cure jel vam treba testova na trudnoću??hahha iman 25komada,dogovorimo cijenu.frendica mi kupila iz kanade došlo.pouzdani su. [:kesi]
2013 02 02
Ako nisu teška pitanja [:smije] [:smije] [:smije]
2013 02 02
taj vic mi muž ispriča jučer hahhahaha
2013 02 02
[:jezik]
2013 02 02
kokoške moje,moran ici spavat. glaaadna sam ,očajno gladna,a vec par dana ne večeram i skinila sam 1ipo kg.moran nastaviti.a ako ostanem sve cu živo poisti.ovih prvih par dana je najgore.dok naviknem želudac. [:kesi]
2013 02 02
Pozdrav [:zaljubljen] [:zaljubljen] čovječe, sve više svađa vidim po forumu, čim imaš svoje mišljenje-cap cap i ode (u ovom slučaju) jezik [:hihot] [:hihot] Ja samo čitam to iz prikrajka i smijem se [:hihot] ova naša tema je zaista raznovrsna [:smije] stvarno svega i svačega nađeš, i ne moraš skakati s teme na temu kad u jednoj već imaš sve [:smije] [:smije] I da roby-moj tornjak od 500kg (karikiram) misli da je lagan ko perce, pa kad me vidi, doslovce skoči na mene [:hihot] A onaj tvoj bezjajni micek je sretan kaj vas ima [:zaljubljen]
2013 02 02
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 70