Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Morgen [slika:0ef59ef5-2688-4273-a5a3-4afaafef35a5]
2014 04 15
Moooorgeeeen [slika:73f35298-d6b0-4c0d-95b0-755847222cce]
2014 04 15
Bemti splašil me ovaj tvoj sarđn-mejđr [:boji]
2014 04 15
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:poljubac] nemoj se plašiti.... nije tak strašno! [:zaljubljen]
2014 04 15
Kaj se dela? Jesi pofarbala jajca za Uskrs? [:smijesi]
2014 04 15
Jutro žemske..
2014 04 15
Ančiiiii pa di si ti mrcino mala?! [:poljubac] Štrajkaš nam na temi [:jezik]
2014 04 15
Joj draga... tri dana smo po dučanima i tražimo bračni krevet i spavaću sobu [:boji] Evo ašli smo je napokon, sad se samo treba preselit [:place]
2014 04 15
koja jajca? čija? [:jezik] [:hihot] anaaaa, đizs krajst, pa si pozabila na nas? [:sramezljiv] kakav lepi krevetac ste našli? [:poljubac]
2014 04 15
Nadam se da niste uzeli neki škripavi [:hihot] Ja sam godinama sanjala o krevetu od kovanog željeza s predivnim secesijskim motivima i zavijutcima [:sramezljiv] Na kraju uzeli neki trulex u Lesnini presvučen crnom eko kožom...nema veze s vezom [:smije] [:smije] [:smije] Ali jednog dana kad dobijem na lotu i masno se obogatim-naći ću si kovača koji će mi napravit moj krevet iz snova [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 04 15
Di-di kokošja jajca klasa L (kao luzer) [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 15
ahaaa, ja mislila muževa jajca? [:sramezljiv] [:smije] kokošja nisam još, stignem pod kraj tjedna.... jučer sam kupila čokoladna ali sam ih sakrila, jerbo , na vidljivom mjestu nisu sigurni! [:smije] bitno da sam ja jučer prozore oprala a kiša pada ko da je sudnji dan! U lesnini nikad više ne kupujem ništa!! [:frustriran] naš krevet škripi čim pomaknem ruku, i mm je tresnuo s njega a okrenuo se na bok ( prilikom spavanja) to je tak bubnulo da sam mislila da nam se stan ruši! [:vrti]
2014 04 15
E to ti je kvaLjiteta iz Lesnine [:smije] [:smije] [:smije] Nije predviđeno za upotrebu- samo kao izložbeni muzejski primjerak [:smije] [:smije] [:smije] Znači skrivaš čoksu- od sebe ili od ostatka fameje? [:hihot] Tak sam ti ja od muža sakrila Nutellu da ju ne pomlati...i zaboravila na nju...i idem pospremat nakon mj.-dva kuhinjske elemente i WOOW gle Nutella [:kesi] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Luda baba [:hihot] [:sramezljiv]
2014 04 15
mi smo kupili u emezzeti iako je sve to isto sranje...al jbg nema se love za po mjeri i za čvršće... cure kaj bute pekle za uskrs od kolača??
2014 04 15
od ostatka, [:hihot] ja nisam za čokoladu baš, više za slano! [:sramezljiv] a muž neki dan tj. u 2 dana smazao veliku onu milku, ja bi se skljokala, o tolko čokolade! neee, bila bi gubava, od nje dobim takve prišteve da bog pomozi... [:znoji] to skrivanje, aaaahahah, i ja to radim, i nađem nakon neeekoliko tjedana, [:hihot] samo pare nemrem tak skriti....hm.... [:smije]
2014 04 15