Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

[:hihot] pa je, baš su pepani ! [:zaljubljen] jooj, dok vidim kak ima lepih curica stvarno, a ne drže do njih, a ja ju već vidim u haljinici, balerinkice, mašnice u toj crnoj rudlavoj kosi.... [:sramezljiv]
2014 04 16
Ančice onda ću je bogato udat hahahahaha [:jezik] A sad kako je proljeće došlo pun je grad tih curica kaj nanašaju bebače po rukama pitajbogačije i prose za hranu [:vrti] A vidim ih ujutro kak se par njih okupe pa si čenđaju klince..svakom jedan i vozi. [:boji] [:frustriran]
2014 04 16
[:boji] mjenjaju djecu?? [:vrti] [:place] [:boji] omg!!
2014 04 16
o bože [:boji] Evo neki dan mi bila ženskica na vratima ( nije ciganka ) da joj dam hrane [:boji] Kaže ona i brašna i soli...sve joj treba... I robe ako imam... ja njoj rekla nek čeka da se preselim da bum je zvala...a izgledala je baš kao da joj je jako neugodno tražit hranu po vratima
2014 04 16
Daaaaa [:boji] Viđam jednu malu skoro svaki dan tu po centru- jedan dan jedno čeljade, drugi dan drugo..a preko puta ceste njena kompanjonka u istoj igri.
2014 04 16
Meni redovito kucaju na vrata s nekim slikama dalekih rođaka i njihovom povijesti bolesti u rukama [:boji] [:frustriran]
2014 04 16
Najgore mi je kad me vuku za torbicu...mogla bi joj nekad šamar zveknut [:vrti] Dat ću radije bilo kome samo ne njima
2014 04 16
Ana, i meni je bila jedna , i kaže da joj dam pare da kupidjetetu sendvič, reko evo ja napravim sendvič vama, i složim sok u bočicu plastičnu, misliš da je htijela?? a ne, neće dama, ona če kupit sama, reko nemam! ista sit. jednom ispred Kaufl. prosi, i kaže da će kupit šta joj treba, reko ajd dođi unutra kupim ti ja kruh i salame, neće gospa... [:ljut]
2014 04 16
Ezri nemam ni ja djece a ni muža [:hihot] [:hihot] dečka imam. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] dijana draga sretan rođendan mužu.. [:poljubac] anči bokić [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 16
Ezri nemam ni ja djece a ni muža [:hihot] [:hihot] dečka imam. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] dijana draga sretan rođendan mužu.. [:poljubac] anči bokić [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 16
Ezri ova nije imala takvu priču i prvi put je vidim... Baš je tražila bilo šta od hrane da ima barem nekakve blagdane :(
2014 04 16
Dijana ova je uzela i brašno i šećer i jaja...sve je htjela uzet... Čak nije ni došla žicat lovu nego je baš rekla...molim vas bilo šta od hrane i robe... [:place]
2014 04 16
Hvala , Ivana [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 16
ivanica [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 16
Da, da, kužim ANa, a dobro.... to bi dala da želi, ali ove neće.... hoću pare! Jednm za Božić, isto je došla žena s dečecom, starijim ( 10 god) i dala sam im vrećicu kolača, mali je jadan tak tamanil to, čim sam mu dala u ruke.... to ok, to dam, ali za pare, ko zna di će ih potrošit, na cigare i pivu [:sokiran] nikad neznaš s njima, ima svakakvih....
2014 04 16