Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2014 04 16
Dobro juuutroooo pospanciiiii [:pospan] [:zaljubljen] Ajmo hop-hop na lake noge i proširene vene [:hihot]
2014 04 17
dobro jutro!!! [:kesi] mene boli trbušni mišići [:znoji]
2014 04 17
Pa kaj si delala da te bole? [:sokiran]
2014 04 17
a, ne znam zapravo! jučer sam imala puunu kuću ljudi, i luđački tempo,i do kasno sve to prala i pospremala ujutro se probam dići iz kreveta, điiizs.... sve me boli.... [:place]
2014 04 17
A sve mi je jasno- mužev rođendan..ovo-ono..hankypanky [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:jezik]
2014 04 17
[:sramezljiv] [:sramezljiv] [:smije]
2014 04 17
Prasice jedna [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:jezik]
2014 04 17
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2014 04 17
jutro vještice [:zaljubljen] [:zaljubljen] mislim stvarno, dijana veli boli me od toga kaj sam skakala po kući.. da nisi ti draga skakala negde drugde pa nas pokušavaš zavarati? al mi smo staare vještice [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 04 17
Ifkica pa di si ti - ja te jučer čekala s mojom zelenom čarobnicom [:jezik] [:hihot]
2014 04 17
[:place] [:place] [:hihot] no daaa, sad bu ispalo da sam jahala ko luđakinja! a nisam, fakat nisam... [:place]
2014 04 17
Ezri pa bila sam ja kod tebe samo si bila tak nažvajzana da me nisi opće skužila [:hihot] [:place] [:place] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] dijana e neznam ja draga neznam, Ezri kaaj ti misliš? kaj je ustvaari dijana delala=??? [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 04 17
idi vrit mala [:jezik] [:jezik] [:jezik] Još će počet kruži priče da sam alkos pa su mi zato oni zečevi onako ispali [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 17
ezri, ti čuti.... nisam ništa radila kaj i vi ne radite koze roze jedne [:smije] [:hihot]
2014 04 17