Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

[:smije] lijo jedna, jesi me prokužila, daaa, uskoro nova roba, i to nebude fejk. da me neboderka ne optužuje lažno, i neutemeljeno, ide roba s potpisom [:hihot] [:poljubac]
2014 04 02
ma našnjofala sam nekaj...znaš....a ti mudro šutiš..... ok...nebumo nikom više rekle......nek to bude iznenađenje..... [:smijesi] [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac] [:hihot] [:poljubac]
2014 04 02
jaao, ti i tvoj nosić....nemože mu nikaj promaknut [:jezik] Dogovoreno, baš si prava prijateljica! [:zaljubljen] [:poljubac] [:kesi]
2014 04 02
[:smijesi] [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 02
ne, neeee, nebute nikom rekle a cijeli forum već zna [:jezik] kokice !!!!!!!!
2014 04 02
ajmo, ustaj narode, novi je dan, kakvo je ovo zabušavanje [:vrti]
2014 04 03
Jutro svima..... Kak smo kaj .......evo...ja već drugu kavicu pijuckam i da mi se ne radi ovaj blesavi ječmenac na desnom kapku , bila bi savršeno.... da vas čujem.....kojoj sam se kaj zamjerila...... [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac]
2014 04 03
Dobro jutro radni narode Crne Gore [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Winxy mora da si se zamjerila nekoj trudnici [:hihot]
2014 04 03
joooj...jooj......možda i jes a nit pod pojma nemam.......... [:vrti] [:vrti] [:poljubac]
2014 04 03
Kušač vina Kušač vina kod jednog poznatog veletrgovca vinom je umro i firma je objavila oglas za zapošljenje novog kušača. Za posao se prijavio smrdljivi, prljavi pijanac. Direktor firme smišljao je način kako da ga odbije. Dali su mu čašu vina da kuša... "Muškat, tri godine star, uzgojen na sjevernom obronku, odnjegovan u čeličnoj bačvi. Niska kvaliteta, ali prihvatljiv." "Točno", reče direktor. "Dajte mu još jednu čašu na probu!" "Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bačve, zrenje na 8°C. Još tri godine zrenja i pokazat će najbolje rezultate.." "Točno." Treća čaša... "Bijeli šampanjski pinot, visoke kakvoće i ekskluzivan", hladnokrvno reče pijanac. Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj prišapnuo. Ona izađe iz sobe i vrati se s čašom urina. Pijanac gutne... "Plavuša, 26 godina. Tri mjeseca u drugom stanju i ako mi ne date posao, reći ću tko je otac!" [:poljubac] [:poljubac] [:hihot]
2014 04 03
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 03
jutroo curke [:poljubac] [:poljubac] da vi samo znate koje frke sam imala da bi uopće došla na ovu temu i napisala neš.. dojdem ja lepo na krpice, idem na ovu temu i kad kliknem stranicu 135 celi kompjuter mi zablokira.. mogla sam na koju god temu i stranicu al na ovu ne kaj me se hočete rešiti ili je neka od vas coparnica bacila urok na mene? ALI.. TU SAM :)) sve sam ponovo instalirat morala :)))
2014 04 03
Ifkicaaaa [:poljubac] Nije više jutro..skoro će podne [:hihot] Protiv uroka moraš desno jaje koke nesilice točno u ponoć baciti preko potoka obasjanog mjesečinom, lijevom rukom prek desnog ramena i 3 puta izgovoriti "moje krpice, moje krpice, moje krpice". Ako te netko vidi bježi kolko te noge nose...da nam drugi dan nebi tipkala iz ludare [:hihot] [:smije]
2014 04 03
hahahaha Ezrii [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] napravila budem to već noćas.. samo me zanima koja od vas mi je to napravila? coparnice jedne!! [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 03
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] skoro sam se zahliknula koliko ste me sad nasmijale..... [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 03
1 2 ... 87 88 89 90 91 92 93 ... 166