Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage moje poštavane dame krpicarke!

Ja imam posebnu osobu u zivotu..nalik je winxici..i zove se Nada..zena koja ostavlja trag za sobom..isto kao nasa winxica,dusa ovih krpica [:zaljubljen] [:poljubac] Oprostite cure,zelim vam svima najbolje jutro! [:poljubac]
2015 03 26
i tebi Suzo, moramo jednom kavu svi dogovorit [:poljubac]
2015 03 26
u Trilju [:kesi]
2015 03 26
Hihih, ja prolazim kroz Trilj. Ako ikad, ljeti uvijek. [:kesi]
2015 03 26
Moze cure ja bih vas jedva cekala upoznati,jer ste mi i ovako divne.. [:zaljubljen] [:poljubac] Overstock zaista..javi se kad god pozelis..sta god treba [:sramezljiv] Ovdje smo poznati po rijecnim zabama,rakovima i janjetinom i pecenjem ispod peke..naravno uz dobru kapljicu..ako ste za..uvijek ste dobrodosle! [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 03 26
Moja nećakinja uvijek u Trilju jede žablje krakove. [:smije] Ne bih, hvala. A prošla sam mnogo puta kroz Trilj.
2015 03 26
[:smije] [:smije] hehehehe.....ja bum donesla riječnik stranih riječi...... Suza zna zakaj.........jučer sam joj umirala od smijeha..... [:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 03 26
ajde idemooo , prvo svi kod mene u slavoniju. [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]slavonsko veselje .- [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 03 26
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place] [:poljubac] Obavezno Winx..to je najbolji poklon koji mogu zamisliti.. [:hihot] [:poljubac] [:poljubac] voljela bih napredovati! Ja imam rodbinu u slavoniji,i u zagrebu isto [:sramezljiv] bilo bi divno upoznati vas [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 03 26
može dogovorenooo, stvasrno bi se mogli organizirati, [:zaljubljen] [:zaljubljen] brdosuza imam cerku koja zna tri strana jezika , brzo ceš nauciti. [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 26
Velim ja jučer našoj Suzici u porukama da imam rad..... Na to će ona meni....idi....idi.....moraš završiti kaj si započela..... [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Ajme.....pa cura ne razme moj prigorski dijalekt...... [:hihot] [:hihot] [:hihot] Al bumo mi nju sve navčile.....tak bu brbljala kak prava prigorka..... [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2015 03 26
brzo ce ona pored nas , sve nauciti. ja ne znam ni svvoj kako treba ,a kamoli strani, evo da te utješim suzo moja nisi jedina . [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 03 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 26
[:smije] [:smije] Viš kak Over zna kaj sam mislila........... [:smije]
2015 03 26
A štaš dalmatinka [:smije] [:smije] [:smije] Znas ono kad u knjigama imas nepoznate rijeci,a na dnu str objasnjena [:hihot] molim lijepo,zelim objasnjena nepoznanica iz dijalekta [:smije] [:smije] Bum ja pricala kak vi! [:hihot] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 26
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 92