Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Big Brother :D

Heejjj jel gledate Big Brother i kakvi su vam stanari, hoćete li ih gledati :)
2015 09 05
Boze me sacuvaj. Trovanje i zaglupljivanje naroda [:smijesi]
2015 09 05
Enaira slažem se u potpunosti [:vrti] [:vrti]
2015 09 05
Ajd znamo svi da je Big Brother veliko sr..nje, ali ovaj sto je poceo sinoc neke sto sam vidjela neke Rome i Soraje ajme pa to je dno dna...
2015 09 05
Zar netko to još uvijek gleda? [:smije]
2015 09 05
Totalan užas [:pospan] [:pospan]
2015 09 05
a kao nitko ne gleda, a sve se zna [:frustriran]
2015 09 05
Ako pogledam samo cu se izivcirati
2015 09 05
Ja sam vidjela zadnjih pola sata i stvarno nisam vjerovala da se ti ljudi ne sprdaju kad kažu takve stvari na televiziji. Gledala sam ono predstavljanje neke romske obitelji, Bože me sačuvaj, žena je rekla da bi ostavila blizance u bolnici da su se rodile kao djevojčice, pa gdje ćeš to izjaviti javno?! Sve u svemu, još jedan show, tko voli, neka izvoli, ne sumnjam da će budalaština biti jer na temelju toga i biraju ljude - one koji su spremni na svašta! Jedino mi je Tonka bila skoz slatka [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 09 05
Nisam gledala jer me strah da mi ne odumru moždane stanice, ali ozbiljno! Poprilično sam uvjerena da svi ljudi koji se prijave na to prvo rješavaju test inteligencije. Tko ima troznamenkasti IQ, automatski ispada iz konkurencije. Ali morala sam malo proguglati, baš ta romska obitelj...Žena je radila u policiji, ali je probala ukrasti faking pištolj pa je dobila otkaz. I ovo što petra kaže, da su cure, ostavit ih u rodilištu. Pa dobro, isuse, jel može itko normalan ući u tu kuću!?
2015 09 05
Da uđe netko normalan, to ne bi bilo zanimljivo. Ovako budu samo neke drame pa to kao valjda privlači što više gledatelja. [:smije] [:smije]
2015 09 05
Danas ulazim! Navijajte za mene! [:kesi]
2015 09 05
Naravno da se zna kad iskaču iz paštete. [:pospan] Btw,kad je počeo i na kojem programu čisto da izbjegnem [:smije] ,nisam u toku. Ne može nitko normalan ući u kuću jer nitko normalan neće ostaviti obitelj,djecu,bebe kako bi paradirao/la na "teveju" i bio/la sprdnja balkanskog poluotoka,a i ostatka svijeta. [:smije]
2015 09 05
Baš što Viktorija91 kaže nebi bilo zanimljivo gledati nekakve normalne i pristojne ljude... [:smijesi]
2015 09 05
Pa ono, koliko se sjećam( moguće da se i krivo sjećam) ono u početku su bili relativno normalni ljudi...Da, malo ludi, ali pozitivno ludi. A ne neki moroni koje su valjda povećalom tražili...
2015 09 05
1 2 3