Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Nemojte ih razdvajat, da vidimo jel rade. mislim da sam ovaj negdje vidjela :Z : Z :P : P :( : (
2015 12 03
Ima i tražilica za forum!!!!! <33
2015 12 03
Promaknula mi je, tak mi i treba kad gledam ofrlje :D Odlično, ooodlično, za to moj naklon, manje guglanja! :D
2015 12 03
jipijeeeee tražilica za forum <3
2015 12 03
Je li se prebacuju i artikli?
2015 12 03
:p :P ♥ alt+3 :/ :( kako dobiti ovo crveno srce?
2015 12 03
Meni su svi smaLJići crni. Ne znam ima li i slovenska strana tražilicu za forum, mi smo pitali pa nam je i odobreno :)
2015 12 03
Ma samo neka stvari pomalo sjedaju pomalo na svoje mjesto i neka nam admini rade <3
2015 12 03
imaju i slovenke, to mogu nama zahvaliti hahahahah
2015 12 03
Di su top članovi kod njih?:-) :-) :-)
2015 12 03
Mene zanima hoće li biti (ili da prihvatite prijedlog) za kategoriju zdravlje. Imala sam dva glukomjera u prodaji i jedan mi je prijavljen i brisan. Znam da po pravilima nisam trebala staviti (ako moram obrisati ću i ovaj) ali vidim da pod kozmetiku stavljaju od tableta za mršavljenje,vitamina do raznih aparata tipa masažera,bazena za stopala pa sam si uzela za pravo staviti glukomjer. Smatram da ima dosta žena koje bi prodale,a i kupile neka medicinska pomagala. Hvala
2015 12 03
nadam se da će se time riješiti i svi ovi problemai na koje ja i mnoge korisnice nailazimo ovih dana.... nemogućnost postavljanja novih oglasa izluđuje me već 3 dana, a očito će i dalje, samo se nadam da će prelaskom na novi izgled stranice biti riješeni i ovi krucijalni problemi, jer sama šminka i kozmetika stranice nije nikakva pomoć! samo da ponovim: i dalje ne mogu stavljati oglase!!!! očajna sam!
2015 12 03
sovuljagice, s desne strane izbornik- uporabniki :)
2015 12 03
Tražilica za forum mi je odmah desno, na vrhu ispod popisa podforuma. Kategorija zdravlje neće biti otvorena, pravila koja govore što se smije stavljati na stranicu, a što ne smije su vrlo jasna!
2015 12 03
Postoji li mogućnost da se dnevne/tjedne teme tražim/mjenjam/prodajem vrate među nedavne? mislim da bi se smanjilo reklamiranje . Postoji li mogućnost otvaranje novih tema za knjige i isto da dobiju mjesto među nedavnim recimo tjedne?
2015 12 03
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 29