Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Dijamantna mikrodermoabrazija

Pozdrav. Jel netko bio na ovom tretmanu lica? Imam problema s policističnim jajnicima i prije 2-3 mjeseca sam prestala piti hormonalnu terapiju. Sad sam dobila par akni, a navodno je ovaj tretman jako dobar u uklanjanju crvenila, ožiljaka i sprječava njihovo ponovno stvaranje. Ako tko ima kakvih iskustva, slušam :)
2016 01 04
rjesavaj uzrok, a ne simptome. taj tretman je vrlo agresivan prema kozi. doslovno ti guli sloj koze. i u principu namijenjen ljudima koji imaju gadne oziljke po kozi.
2016 01 04
ja sam bila na tom tretmanu,tj na 8 takvih tretmana..i nije mi nista bolje bilo a cure tamo su me uvjeravale da je..samo mi je unistilo lice i sada je osjetljivo na sve doslovno..:/
2016 01 04
zato sto je to tretman trajnog guljenja jednog sloja koze. koja je kasnije tanka ko flispapir i reaktivna na sve moguce i nemoguce. naravno da ti to nitko nece reci, treba uvalit uslugu i naplatit se.
2016 01 04
liječila sam uzrok 5 godina, ali ne mogu cijeli život biti na hormonalnoj terapiji.. ana, u kojem salonu si ti bila? i u kojim vremenskim razmacima si napravila tih 8 tretmana?
2016 01 04
iskreno, ja se grozim lijecenja icega kontracepcijskim pilulama. naime, sama vidis rezultate. njima si ubijala simptome. problem nije nikud otisao.
2016 01 04
Možda bi ti bilo bolje ići na tretmane voćnim kiselinama nego dermoabraziju.
2016 01 04
Ja sam bila u salonu u Zagrebu, nasuprot Fakulteta prometnih znanosti, nezz sad točno kako se zove..razmak između tretmana je bilo oko 10 dana..ja ti nebih preporučila da ideš na to i bezveze bacaš novce..i ja mislim da bi bilo bolje da ideš na tretmane voćnim kiselinama, za to sam čula dobra iskustva :)
2016 01 04
problem je u tome što ti ideš u kozmetički salon, možda bi imalo više rezultata da ideš kod nekog iskusnog doktora koji zna što radi..ali eto nadam se da sam u krivu i da ćeš bit zadovoljna :)
2016 01 04
problem je sto se to radi kod dermatologa s itekakvim kredencijama. u kojeg imas itekakvo povjerenje. i to daleko nakon rjesenja problema, dakle kad lice vise ne reagira tako, vec ostaju oziljci koje se vizualno rjesava samo, dakle posljedice.
2016 01 04
u petak mi je prvi termin pa ću javiti kako je bilo :D
2016 01 04
sretno!
2016 01 04
hvala : )
2016 01 04
I ja ima pcos i tablete su me doslovno spasile.I ja sam razmišljala o dermoabraziji no nakon malo boljeg informiranja odustala sam.Tebi svakako sretno i javi kako je prošlo :D
2016 01 04
hahaha, ja sam bila baš sretna kad sam otkrila tu dermoabraziju, sad ste mi sve unuštile... nadu, snove, sve xD bolno sletanje natrag na zemlju, ali vidjet ćemo u petak, možda iiiipak nešto pomogne xD
2016 01 04
1 2