Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

Jel vi prodajete ista? Ja sam stavila dosta stvari i dajem popust i sve ali nista, polako vise gubim volju da ista i stavim kad nitko ni ne pita za nista eventualno koja zamjena a i to budu ljudi koji pola stvari sa profila nebi uopce mijenjalo :( kakvo je stanje kod vas?
2016 12 01
Kod mene ide dobro..stvarno se ne zalim :) probaj jos malo sniziti cijene.. I npr meni se lotovi puuno brze prodaju :)
2016 12 01
meni isto ide ok :D i na fejsu i na njuškalu i tu :D
2016 12 01
Sumnjam da je do cijene kad dajem i da se ponudi svoja cijena, a nikako ne ide, ove cak stvari sto sam stavile nisu ni ono demode ali svejedno nista :/
2016 12 01
Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati.
2016 12 01
> gazela: > Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati. Haha pogledaj kod mene 😁
2016 12 01
Zar se svaka tema mora pretvoriti u "pogledaj kod mene" i/ili "dajem popust"?
2016 12 01
Mora x-)
2016 12 01
Sasvim solidno, čak sam se i iznenadila s obzirom na to da se špara za Božić
2016 12 01
Blago vama cure,meni ako se ovako nastavi ne preostaje nista nego obrisati profil :/
2016 12 01
> valeera: > Zar se svaka tema mora pretvoriti u "pogledaj kod mene" i/ili "dajem popust"? Ne mora. Ali mora. x-)
2016 12 01
> valeera: > Zar se svaka tema mora pretvoriti u "pogledaj kod mene" i/ili "dajem popust"? Ne mora. Ali mora. x-)
2016 12 01
Ja sam zadovoljna kako ide.......;)
2016 12 01
> viktorija19: > > gazela: > > Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati. > Haha pogledaj kod mene 😁 Pogledala sam! Ništ, meni treba 38 :D nekad davno xs/s je odgoovarao ;)
2016 12 01
> gazela: > > viktorija19: > > > gazela: > > > Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati. > > Haha pogledaj kod mene 😁 > Pogledala sam! Ništ, meni treba 38 :D nekad davno xs/s je odgoovarao ;) Eh steta 😂 valjda ce onda krenuti nesto 😂😂
2016 12 01
1 2 3 4 5 ... 7