Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo, nikad nošeno , samo oprano :)

Dobro večer drage dame , osobno sve perem , ili kupila u dućanu ili ovdje ,stvarno svaka čas svima i ja osobno šaljem čistu i mirisnu robu, i kad i ja dobijem mirisnu robu operem obavezno, tako da se tu nema što čuditi. Ko ne želi prati svako ima svoj izbor, ja kad isprobavam u dućanu isprobavam preko majice . Lijep pozdrav od stele456 Sretne vesele mi bile i 100 g, mi živjele .
2017 04 21
> fashioncouture: > Muka mi je od takvih recenica, jednom oprano, skupo placeno, jednom noseno. Mogu vam ja pokazat kakvu sam "jednom nosenu" torbu ja kupila prosli tjedan :') :') :') :') Katastrofa, nije ni za poklonit nekome :') To je sigurno poderala teta u tisku, ili u pošti ,takav odgovor se zna dobiti na ta pitanja .
2017 04 21
Kod nas u Rijeci ima jedna firma koja fura kombi na kojem piše ogromnim slovima - peremo sve osim novca
2017 04 22
Ja prošli tjedan oprala jedinu svilenu košulju koju imam u perilici na 40! Misli mi odlutale dok sam stavljala veš u košaru..na mjestima je sad iskidana, nema joj spasa..ima li još takvih biserki??
2017 04 22
Evo da oživim temu i izbacim iz sebe frustracije. :D Meni ne smeta kada netko napiše "samo oprano", znam da se to i meni događa. Međutim, kad mi artikl naslove kao "POTPUNO NOVO", a onda u opisu pročitam: Potpuno nova, nošena jednom, odrezane etikete s veličinama, odgovara broju bla bla - e onda mi dođe da se ubijem. Netko bi morao ženama reći da NOVO znači NIKAD NOŠENO. A novo s etiketom je ono što ima etiketu na sebi, ne onu ušivenu, već etiketu s cijenom koja je pokazatelj da je to zbilja novo (ili bi trebalo biti).
2017 05 06
sanjaurban, ja svu svoju svilu uvijek perem u perilici, jedino one stvarno super fine i nježne stvarčice stavim u one vrećice za pranje finog rublja - i nikad problema! Evo, ivam jedan japanski kimono koji već više od dese godina tako tretiram i ni vrag mu nije.
2017 05 06
> gitadevi: > sanjaurban, ja svu svoju svilu uvijek perem u perilici, jedino one stvarno super fine i nježne stvarčice stavim u one vrećice za pranje finog rublja - i nikad problema! Evo, ivam jedan japanski kimono koji već više od dese godina tako tretiram i ni vrag mu nije. draga Gita, nemam pojma, nemam ništa svileno osim te košulje, a sad više nemam ni nju :')
2017 05 06
> cipelitza: > > Nensi1506: > > > Springy: > > > Naj prije pozdrav svima. Nema dana kad ne naletim na oglas tipa Ne nošeno, potpuno novo, skupo plaćeno, samo oprano! Meni su ovakvi oglasi doslovno da pukneš od smijeha. Kog Boga pereš novu ne nošenu stvar a još k tome i plaćenu po suho zlato :') :') :') Vjerujete li vi da to netko radi, ako da , zašto pobogu??!!? :') :') > > Zato šta je nekima to bitno!!! Npr. ja volim znati da li je nešto oprano ili nije, novo ili samo jednom nošeno...... > > Ja kad to napišem nisam navlakuša, nego garantiram da je stvar kao iz trgovine, a ne izblijedila nakon pranja, ili oprana na krivoj temperaturi...Meni to puno znači kad kupujem nešto šta ne mogu naći u svojoj blizini ili nemam pristupa toj trgovini, a jako želim novu stvar za npr.neku svečanost... > Neces vjerovati po cemu sam upravo tebe i zapamtila. > Po onom kombinezonu kojeg si nasiroko i nadugacko opisivala kao novog, s etiketama. Nosenog na neko prostenje usred ljeta. Neopranog prije. Neopranog nakon. I kao takvog, novog. Po tebi. Vrištim 😂😂😂😂
2017 05 08
sanjaurban :') :') :')
2017 05 08
1 2 3 4 5