Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kukuleleeeeeeee

> zaralexyy: > > cipelitza: > > za nikoga nisam uvijek na raspolaganju. nikoga. kamoli ove i ovakve > ček, ček...kak ide ona famozna rečenica > Kak si ti zlobna :') :') :') :') i to je okej. mogu imat i rogove i rep, znas kolko me tocno pogadjaju misljenja ovakvih? skoro kolko i stihovi severininih i cecinih uspjesnica. gajim neizmjernu dozu respekta prema ljudskoj nevolji, onoj koja te dovede u stanje da za leba nemas. i upravo iz tog respekta proizlazi ovo sto pisem o ovakvima. od milja ih nazivam humanoidima. lice na ljude, al to nisu.
2017 06 21
Sarkazam bejb, znam poantu. Hebaj ga nisam mogla odoljet x-) kazni me kazni :*
2017 06 21
> zaralexyy: > Sarkazam bejb, znam poantu. Hebaj ga nisam mogla odoljet x-) > kazni me kazni :* bichujmestojaneeeeeeeeeeee
2017 06 21
> ametistsk: > mene nitko ne fekta, valjda znaju da sam samohrani roditelj bez posla u malom gradu :') Ovaj podatak mipoceo strasno ici na zivce-i njegovo opetovano ponavljanje ...i to sto je bas potrebno svuda ga spomenuti ..i u inbox i na forumu..
2017 06 21
saro, brijem da nisi shvatila da si ih trebala poslat mukte s 250 kuna. da se nadje. drugi puta ces pametnije, el tako takoe
2017 06 21
a imala sam samo 100kn keša kod sebe, a bankomat nigdje po putu :| Ali sad znam, imam ispod stola staklenku za kešom za svaki slučaj, samo čupam!
2017 06 21
nadam se da te bar malo sramota. bar malo!
2017 06 21
Da znaš samo koliko! Evo i sad sam ko čili papričica u licu kad se sjetim. :,'(
2017 06 21
E saro bem te glupu kad ne znas daj zara skuplja od diesela... 😄😄😄 Shame on U😡
2017 06 21
Nisam ja kriva, cipelica je! Njoj sam se javila da mi provjeri autentičnost traperica i pitala za savjet oko cijene :")
2017 06 21
mea maksima klupa!
2017 06 21
Tocno si mogla i tog kvazikupca pitat za autentifikaciju..znaju one za sto pitat ne boj se..da su tako okretni u stvarnom zivotu neb bilo kukuleleee nek ehoooooj I sto je bas svim korisnicima soc potpore internet kunu?
2017 06 21
> smisnamala: > I sto je bas svim korisnicima soc potpore internet kunu? Post je editiran iz sigurnosnih razloga :D
2017 06 21
saro u sta se kladimo da i taj racun stize na tudje ime.
2017 06 21
Ne spominjite tice seracice..molim vas..posrat ce mi temu..jaooo😄😄
2017 06 21