Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kukuleleeeeeeee

ispravljeno :D moje duboke isprike još jednom! <3
2017 06 21
Ista osoba se javila i meni i frendici.
2017 06 21
Ovdje ti spominju djecu i ako se ne slažu u mišljenju u raspravi na forumu😂
2017 06 21
Nije da je nova na krpama ima i popriličan broj povratnih. Naravno da se i meni javila. a jooj, bas nistaaaa 😕 jer imam krstitke sad jos malo,a ni muz ni ja ne radimo.... pa bi rado mjenjala da ima sto za obuci,jer moram jos i djeci mjenjati za nesto da obuku 😦 tako da bi mi bas bio spas kad bi nasla nesto da mjenjamo 😕
2017 06 21
> smisnamala: > > ametistsk: > > mene nitko ne fekta, valjda znaju da sam samohrani roditelj bez posla u malom gradu :') > Ovaj podatak mipoceo strasno ici na zivce-i njegovo opetovano ponavljanje ...i to sto je bas potrebno svuda ga spomenuti ..i u inbox i na forumu.. sarkazam s moje strane ;)
2017 06 21
> IvanaHercegovac: > Ovdje ti spominju djecu i ako se ne slažu u mišljenju u raspravi na forumu😂 I majku i rodbinu😄😄😄 Al decom se ne sluzite za izazivanje samilosti Bog vas pomogo.. Ne radi dopicnjaka jadna vam baba
2017 06 21
I pravo je pitanje kolko kiklji takve su dobile i zamjenile..tj kolko je dosta ?
2017 06 21
zene zene traperice taice cipkaste maice ae :')
2017 06 21
aleksa! taman sam skuvala pasta sutu. majkemi, fakat jesam (kolicinu za manju vojsku) :')
2017 06 21
Istu poruku sam dobila i sad sam joj u inbox poslala link od teme da vidim što ima za reći. Eto ako je muljatorica ja sam nasjela i poslala majicu o svom trošku. Čekam da se javi......
2017 06 21
Ima li kakva kategorija za doticnu gdje bi joj se nick mogao objaviti? Iako ne mozes falit ako i dobijes poruku od nje kad pise po spranci..
2017 06 21
Ma ja bi cak rekla da je to neka klinka koja lovi u mutnom, po nacinu pisanja. Nego, ima netko inboks sa TanjomJurcevic? Nakupila je toliko robe na milosrdje da moze napuniti njome cijelu Djakovacku katedralu.
2017 06 21
> doraos: > Ma ja bi cak rekla da je to neka klinka koja lovi u mutnom, po nacinu pisanja. > Nego, ima netko inboks sa TanjomJurcevic? Nakupila je toliko robe na milosrdje da moze napuniti njome cijelu Djakovacku katedralu. Cek polako. Ova tek uci. Trenutno na level 1 - oduzimaju nam kucu koja je na muza. Katedrala je level pro. Ona je svog skrbnika zivog zakopala nebil stogod uzicala.
2017 06 21
Kaj ona ima otvoren word ili sticky notes pa samo kopira odgovore? :s
2017 06 21
> cipelitza: > > doraos: > > Ma ja bi cak rekla da je to neka klinka koja lovi u mutnom, po nacinu pisanja. > > Nego, ima netko inboks sa TanjomJurcevic? Nakupila je toliko robe na milosrdje da moze napuniti njome cijelu Djakovacku katedralu. > Cek polako. Ova tek uci. Trenutno na level 1 - oduzimaju nam kucu koja je na muza. Katedrala je level pro. Ona je svog skrbnika zivog zakopala nebil stogod uzicala. level pro :') ova me još nije žicala ali je đakovačka katedrala. bit će da nemam dovoljno skupih brendova kao što je Zara. nego, danas u Decathlonu mnogo fin badić za 58 kuna (29 gore, 29 dole), baš mi uljepšo dan. navalite.
2017 06 21