Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

kukuleleeeeeeee

Otkad su krpice socijalna ustanova? Možda san bezdušna, ali u p.m. ni ona ni muž ne rade, jel si zdrava, pa digni lijeno dupe i idi radi, pa makar krumpir okopavala za pare a ne tu izigravat patnicu na temelju djece koja ziher ni ne postoje sve da bi užicala koji komad robe... balavo dijete.. Te fore mi ne pale nikad, šteta što se meni takve nikad ne jave, sjeli bi mi k'o budali šamar.. Žicanje na temelju socijalnog statusa je DNO DNA, takvi imaju i više nego im treba. Ljudi kojima zaista treba to ne rade već šute i bore se za sebe..
2017 06 21
Identična poruka i meni, na takve poruke niti ne odgovorim😤
2017 06 21
> mirnaz: > level pro :') > ova me još nije žicala ali je đakovačka katedrala. bit će da nemam dovoljno skupih brendova kao što je Zara. nego, danas u Decathlonu mnogo fin badić za 58 kuna (29 gore, 29 dole), baš mi uljepšo dan. navalite. Rastrosna si. I gore i dole, ha!
2017 06 21
> cipelitza: > > mirnaz: > > level pro :') > > ova me još nije žicala ali je đakovačka katedrala. bit će da nemam dovoljno skupih brendova kao što je Zara. nego, danas u Decathlonu mnogo fin badić za 58 kuna (29 gore, 29 dole), baš mi uljepšo dan. navalite. > Rastrosna si. I gore i dole, ha! jes vidla. ima da se bacim u trošak i za kakvu kremu sa sunčavanje, inače ću bit pjegava ko pipi duga čarapa.
2017 06 21
Nisi orehe namakala u zvezdinom ulju? Podbacila si maximalno, malo sam i razocarata
2017 06 21
Gademit sad me zanima koja vam je to. Alex, što se praviš šutljivom i samozatajnom. Falila si maco <3
2017 06 22
Mene fascinira nepismenost.
2017 06 22
> Tanči14: > Mene fascinira nepismenost. To je uhodano glumatanje, misli si - sto nepismenija, to dojam vece sirote ostavlja. Not.
2017 06 22
@smisnamala Prije desetak dana dobila sam gotovo identičnu poruku,dakle ista špranca,puno srca ,plačljivih smajlića Pogotovo kad sam rekla da nisam za zamjenu😭 Onda sljedeća poruka dijete nema šta obući i šta ću ponudila sam poklonit bilo mi žaj diteta🙄 Odma je poslala adresu za slanje sa puno❤💋😬 I ne narugati se da bi bar uplatila za pt.....
2017 06 22
Da da ta Majaiivona😨
2017 06 22
Ta ženska je i mene isto kontaktirala... :/
2017 06 22
i mene je iskoristila ali za poštarinu jer sam joj poslala stvari kojesam ionako poklanjala
2017 06 22
To je bilo prošle godine u 7 mjesecu 😎
2017 06 23
moram se nadovezati.. dobila sam istu poruku... ali kad sam vidjela za koji artikl traži zamjenu tj kakva joj je priča, zasmrdila mi je makar su mi sinusi zaštopani -.-
2017 06 25
To su bičurke.
2017 06 25
1 2 3 4