Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

Ne znam cemu se sad dize prasina,pa sve sam ovo i pisala jer nisam na lijep nacin mogla do love nazad,i sad da je se odreknem?Ak ne ispunim sto sam rekla,onda opet pokrecem novi val nepostenja :(
2018 03 11
A daj mi reci dali je beba bila s njom ili je ostala doma sama?
2018 03 11
Ne, nepoštenje je ako se obriše negativna i tema jer će uskoro netko drugi kupiti tu predivnu strganu Fujrlu, kužiš? Ne? Pa da, ti si lovu dobila, a to što će netko drugi nasjesti baš te briga.
2018 03 11
> cruellola: > Ne znam cemu se sad dize prasina,pa sve sam ovo i pisala jer nisam na lijep nacin mogla do love nazad,i sad da je se odreknem?Ak ne ispunim sto sam rekla,onda opet pokrecem novi val nepostenja :( Problem I je što se ovakve teme otvaraju kako bi se poveo križarski rat u ime vas i kako bi dobili podršku. Nakon što se povrat novaca izvrši, nikom ništa, tema se obrise i za 3 mjeseca opet isti akteri rade iste stvari.
2018 03 11
> rafaela1973: > A daj mi reci dali je beba bila s njom ili je ostala doma sama? Neee. Sad je ispalo da je njoj netko podvalio pa je ona podvalila dalje. To je ok. Moral? Što je to?
2018 03 11
> valeera: > > cruellola: > > Ne znam cemu se sad dize prasina,pa sve sam ovo i pisala jer nisam na lijep nacin mogla do love nazad,i sad da je se odreknem?Ak ne ispunim sto sam rekla,onda opet pokrecem novi val nepostenja :( > Problem I je što se ovakve teme otvaraju kako bi se poveo križarski rat u ime vas i kako bi dobili podršku. Nakon što se povrat novaca izvrši, nikom ništa, tema se obrise i za 3 mjeseca opet isti akteri rade iste stvari. Pa o tome ja pišem. Najbolje nikome više ne pomagati.
2018 03 11
Uostalom, nek briše. Ima ona Gitina tema o nestajanju tema pa ćemo tamo nastaviti. Ovakve stvari se ne smiju zataškavati.
2018 03 11
Ako već želiš biti "moralna" temu ostaviti, a povratnu pretvoriti u neutralnu uz napomenu da tek nakon otvaranja teme na forumu i pritiska, novac je vraćen. Eto.
2018 03 11
Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da
2018 03 11
> cruellola: > Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da Mi da lijepimo na listu?! Pa valjda ćete to vi jer vam je stalo i do drugih korisnica krpica da ne nasjednu, je li tako? Imate sve upute u temi Crna lista.
2018 03 11
> cruellola: > Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da Bez uvrede..drago mi.je da ste.dobili.torbu, ali pobrkali ste naivnost.i poštenje Da Vam cure sa foruma.nisu pomogle ne bi Vam novac sad bio u.džepu... Da je sve bilo korektno, odmah.bi ste dobili novac a ne nakon natezanja od kojih glava zaboli uz prijetnje da ce te biti prijavljeni....To je još bilo sinoc.... Takve stvari se ne trebaju bacati pod tepih... Stvarno sam iznenadjena Vasom preobratom.. Ona Vas nema cime uvjetovati..vec vi nju!
2018 03 11
Cruellalola da nije bilo pritiska od strane foruma znas kad bi ti lovu vidila? Kad se guda popenje na stablo, eto kad. Zenska te isla nagu*it za 500 kn (halooo 500 kn!!!), popusti radi prozivanja ovde a ti joj sad ides poslusno brisat temu jer ti je ona uvjetovala tako. Prevarila te i jos ti uvjetuje?? Svaka cast, drugi put ne dolazi ovde po savjete ni podrsku.
2018 03 11
> Bond07: > > cruellola: > > Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da > Bez uvrede..drago mi.je da ste.dobili.torbu, ali pobrkali ste naivnost.i poštenje > Da Vam cure sa foruma.nisu pomogle ne bi Vam novac sad bio u.džepu... > Da je sve bilo korektno, odmah.bi ste dobili novac a ne nakon natezanja od kojih glava zaboli uz prijetnje da ce te biti prijavljeni....To je još bilo sinoc.... > Takve stvari se ne trebaju bacati pod tepih... > Stvarno sam iznenadjena Vasom preobratom.. > Ona Vas nema cime uvjetovati..vec vi nju! Ma ova tema nije ništa drugo nego iskorištavanje korisnica u vlastitu korist. Kratkoročni cilj. Katastrofa.
2018 03 11
Nadam se da sljedeca Fujrla koju kupis biti orginal i u savrsenom stanju pa neces otvarati temu o zivciranju i prevari a mi necemo trebati urgirati da ti se izvrsi povrat novca! Toliko od mene!
2018 03 11
Slazem se s korisnikom koji je napisao ono za neutralnu info. Ispostovat cu dogovor a poslije se upoznati s tim listqma jer stvarno nisam upucena. Lp
2018 03 11
1 2 ... 7 8 9 10 11 12