Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> nefertiti111: > Nebitno sta je kupila (preplatila!) fejk, znala je da kupuje fejk. Al za defekt ocito nije znala da je toliki. Jer joj je prodavacica rekla ma to samo malo kljucem okrenes. Al ispada da to "samo malo" nije malo nego da bravica otvara jednom od 5 puta - samo kazem sta je kupilica napisala. Neke stvari primjetis tek kad malo bolje proucis ili nosis artikal. A prodavacica je toga itekako bila svjesna. Zamisli scenu da ideš na ispit i trebaš ući kod profe za 30 sec, kihneš i zelembać ti pojuri vanka. I ti kreneš po rupčić hehe iz svoje fejk furle i drndaš po toj kopči, drndaš, drndaš, ali nema šanse da ju otvoriš. I čuješ 'sljeeedeeećiii'...kužiš, stari moj, to je zahebana situacija skroz.. Poluozbiljna sam :D Sličnu situaciju sam imala na interviewu za posao-trebam izvadit cv iz torbe i kopča zašteka. Sonofagun jesam poludila... Stoga furla, nefurla-pokvareno je i treba se napraviti povrat.
2018 03 11
> zfiser: > > nefertiti111: > > Nebitno sta je kupila (preplatila!) fejk, znala je da kupuje fejk. Al za defekt ocito nije znala da je toliki. Jer joj je prodavacica rekla ma to samo malo kljucem okrenes. Al ispada da to "samo malo" nije malo nego da bravica otvara jednom od 5 puta - samo kazem sta je kupilica napisala. Neke stvari primjetis tek kad malo bolje proucis ili nosis artikal. A prodavacica je toga itekako bila svjesna. > Zamisli scenu da ideš na ispit i trebaš ući kod profe za 30 sec, kihneš i zelembać ti pojuri vanka. I ti kreneš po rupčić hehe iz svoje fejk furle i drndaš po toj kopči, drndaš, drndaš, ali nema šanse da ju otvoriš. I čuješ 'sljeeedeeećiii'...kužiš, stari moj, to je zahebana situacija skroz.. > Poluozbiljna sam :D Sličnu situaciju sam imala na interviewu za posao-trebam izvadit cv iz torbe i kopča zašteka. Sonofagun jesam poludila... > Stoga furla, nefurla-pokvareno je i treba se napraviti povrat. Manja je steta ispuvat surlu u aljinu iz njujorkera koju megi dila pod zaru
2018 03 11
:D
2018 03 11
> InesGerl: > Upravo si samu sebe popljuvala ovim postom. Kažeš da si obavila primopredaju i da te je dotična prodavačica upozorila na defekte. U čem je onda problem? Pa imaš zdrave oči da sama ispregledaš torbicu dimenzija 15 cm. Nije to auto. > Ti napišeš da si se požurivala zbog bebe koja je sama u stanu? Otkud ti da je beba sama u stanu? > Fake Furle ti se prodaju na Krpicama za 700 kn. Nitko lud ti nece prodat za manje. Prouci malo ostale oglase Nego, uvati ovu neponovljivu priliku. Megi ju dila za pisljivih 500.
2018 03 11
> zfiser: > > nefertiti111: > > Nebitno sta je kupila (preplatila!) fejk, znala je da kupuje fejk. Al za defekt ocito nije znala da je toliki. Jer joj je prodavacica rekla ma to samo malo kljucem okrenes. Al ispada da to "samo malo" nije malo nego da bravica otvara jednom od 5 puta - samo kazem sta je kupilica napisala. Neke stvari primjetis tek kad malo bolje proucis ili nosis artikal. A prodavacica je toga itekako bila svjesna. > Zamisli scenu da ideš na ispit i trebaš ući kod profe za 30 sec, kihneš i zelembać ti pojuri vanka. I ti kreneš po rupčić hehe iz svoje fejk furle i drndaš po toj kopči, drndaš, drndaš, ali nema šanse da ju otvoriš. I čuješ 'sljeeedeeećiii'...kužiš, stari moj, to je zahebana situacija skroz.. > Poluozbiljna sam :D Sličnu situaciju sam imala na interviewu za posao-trebam izvadit cv iz torbe i kopča zašteka. Sonofagun jesam poludila... > Stoga furla, nefurla-pokvareno je i treba se napraviti povrat. A bome ne bi joj se nasla u kozi :')
2018 03 11
Tko je podigao kamen ispod kojega ste vi izgmizali :o ?!
2018 03 11
I jel napravljen više taj povrat novca ili natezanje i dalje traje?
2018 03 11
I mene interesira dali je rjeseno!
2018 03 11
Nećemo saznati. Pokretačica teme šuti, obrisala je negativnu, uvaljivačica fejkova i njen alter ego isto šute i svi čekaju da prašina prekrije još jednu pljačku na MK. Najviše me smeta ta dvoličnost; kad ostanu bez love, otvaraju temu, kukaju i jauču i čim se na horizontu pojavi i najmanja nada da će možda dobiti novce, odmah poslušno brišu negativnu i zašute, a za tjedan- dva ćemo opet uživati u sličnoj temi. Fuj!
2018 03 11
Megi joj je vjerovatno vratila novce pod uvjetom da obrise negativnu. Pretpostavljam da ce i tema uskoro nestat! Nista cudno i neocekivano!
2018 03 11
Naravno. Glavno da u naslovu piše....ne hranite njihov nemoral.
2018 03 11
kaj pričate vas 2, pa cruellola nije izbrisala megi negativnu :s Strpite se da se cura javi prije nego krenete s pretpostavkama.
2018 03 11
Ja nisam nista izbrisala. Povrat je upravo zavrsen,dobila sam svoje novce nazad,prodavacica svoju torbu. U miru smo se razisle,ja sam dala savjet da ubuduce navede sve greske na artiklu da ne dolazi do nesporazuma,a ja sam obecala ubuduce biti maksimalno skoncentrirana kod primopredaja i pitati SVE na licu mjesta. I doticna je za ovu torbu sama bila prevarena na neki nacin dok ju je kupovala,ali smo se slozile da onda nije dalje za prodaju. Također sam obecala obrisati ovo i negativnu informaciju,jer nakon ovog je poprilicno sigurno da bi gospodja tesko dalje prodala ista,a to mi nije bila zelja,nego dobiti natrag svoje novce. Lp
2018 03 11
Naravno. Nisam ni sumnjala u to. Ajde bok i drugi put ne očekuj pomoć od foruma jer ovo je nemoralno do kraja.
2018 03 11
Evo, Tanci i ja ko vidoviti Milan!!!!
2018 03 11
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12