Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> Tanči14: > Uistinu ne razumijem neke upise ovdje. > Pokretačica teme je prevarena i to za velike novce. > Prodavačica Megi je muljatorica koja uvaljuje strgane kopije s lažnim opisima. > Uopće nije bitno što je kupljena kopija za 500 kn, kao ni koliko košta original. > Bitno je da je došlo do prijevare i da prodavačica hitno mora vratiti novce. > Ukoliko u ponedjeljak ne vrati, kako joj je prevarena u poruci napisala, molim prevarenu da mi se javi u inbox da joj objasnim kako će prijaviti prodavačicu za prijevaru, lažno oglašavanje i preprodaju lažnjaka pa nek policija i Državno odvjetništvo dalje rješavaju s njom. > Sad vidim i da je nekakva GuČi torba u ponudi. To ću s guštom prijaviti ja. > Pun kufer mi je lažnjaka, lažnog oglašavanja i tagiranja na ovom sajtu. > Ništa živo ne mogu pronaći, niti kupiti. > Hebala vas Zara, kožne jakne od plastike, Furle od kartona i Šanel iz Čajne . > Fuj. Svaka ti je na mjestu. Bole me očne jabučice od kolutanja očima na ove mudrijašice s primjedbama tipa ' Dati toliko love za kopiju' i tome slično.
2018 03 11
Ali nestala GuČi torba iz oglasa i nestale negativne. Što se događa?!?!
2018 03 11
Update: Dosle smo do dogovora danas se naći na istom mjestu kao i prosli put te rijesiti to. Hvala svima, drago mi je da jos ima ljudi koji uviđaju sto je bit ove stranice. :")
2018 03 11
Bond-zato mi i treba kava sad :D najmladja mi dobiva očnjake pa se budi pred zoru muahahaha Apropo kritika na 500kn za fejk-svatko kupuje što ga veseli. Cura voli markirano, za oriđiđi nije imala dosta pa joj je ova zapala za oko. Što god kupila, nije u redu da je prevarena. Možda su takvi komentari zapravo dobronamjerni ("da si bar kupila jeftiniju jer ih se da naći", npr.). Samo što nisu upakirani u ljepši celofan. Negativnu joj je obrisala prodaja151 kao kupcu. I megi njoj. Bit će da se potonja potrudila brže postići dogovor s njom prije nego vidi ovu temu. I prije nego ju se kandidira za blok zbog 3 negativne. Možda joj je i ponudila nešto u zamjenu za brisanje-tko zna. Ali brisanje oglasa s ostalim torbicama stvarno baca veliku sumnju na njihovo podrijetlo...megi, mani se ćorava posla. Ne izgleda dobro nikako..
2018 03 11
Cuellola, bez obzira kako ova priča završila, ovu temu ne brisati, niti negativnu povratnu s linkom na nju.
2018 03 11
Cruellolo-mislim da ti je bolja opcija da ti uplati na račun. Moze ti sad uvjetovat brisanje teme i negativne. Nadam se da to neces uciniti...
2018 03 11
Cruellola odlicno...drago mi.je da sam bila u krivu. Javite kako je proslo. Ako se.nadjete, nemojte pristati na kompromise neka Vam vrati puni iznos a Vi njoj torbu onakvu kakvu ste dobili. Sretno :D
2018 03 11
Uvijek ista priča i pitam se dokle? Prvo laž i uvaljivanje, onda vrijeđanje i ne vraćanje novca, onda prevarena otvori temu pa prevarantica još malo vrijeđa i kupca i nas ostale ...jer smo jadne, nemamo život i sl., onda odjednom muk. Prtevarena se više ne javlja ili je osorna kao ona na onoj temi o oguljenoj jakni Ne razumijem tu razinu svijesti.
2018 03 11
> Tanči14: > Uvijek ista priča i pitam se dokle? > Prvo laž i uvaljivanje, onda vrijeđanje i ne vraćanje novca, onda prevarena otvori temu pa prevarantica još malo vrijeđa i kupca i nas ostale ...jer smo jadne, nemamo život i sl., onda odjednom muk. > Prtevarena se više ne javlja ili je osorna kao ona na onoj temi o oguljenoj jakni > Ne razumijem tu razinu svijesti. Nismo jos dobili 'nemate zivota' tretman. Mozda otvori fejk profil pa s njega zapuca.
2018 03 11
Da li je netko skrinšotao temu? Za slučaj da naprasno nestane.......
2018 03 11
Apropo komentiranja cifre za fejk - zelim samo rec da ju je posteno oderala s obzirom da je fejk jer ni original nije puno skuplji. Mislim da bi joj ta informacija bila.od koristi u buducnosti - bilo da ona bas zeli fejk ili sta vec, proguglaj koliko uopce dode original je ovako te samo netko levati. Jer 500 kn za fejk stvarno je previse. Cura ocito nije nije bila upucena koliko kosta original jer da je ne virujem da bi davala toliko za fejk. Ja osobno bi radije jos malo pricekala, dodala nesto love i kupila original. Jer ovo joj je sad najskuplje. Dala lovu, a torba neupotrebljiva.
2018 03 11
> Tanči14: > Uistinu ne razumijem neke upise ovdje. > Pokretačica teme je prevarena i to za velike novce. > Prodavačica Megi je muljatorica koja uvaljuje strgane kopije s lažnim opisima. > Uopće nije bitno što je kupljena kopija za 500 kn, kao ni koliko košta original. > Bitno je da je došlo do prijevare i da prodavačica hitno mora vratiti novce. > Ukoliko u ponedjeljak ne vrati, kako joj je prevarena u poruci napisala, molim prevarenu da mi se javi u inbox da joj objasnim kako će prijaviti prodavačicu za prijevaru, lažno oglašavanje i preprodaju lažnjaka pa nek policija i Državno odvjetništvo dalje rješavaju s njom. > Sad vidim i da je nekakva GuČi torba u ponudi. To ću s guštom prijaviti ja. > Pun kufer mi je lažnjaka, lažnog oglašavanja i tagiranja na ovom sajtu. > Ništa živo ne mogu pronaći, niti kupiti. > Hebala vas Zara, kožne jakne od plastike, Furle od kartona i Šanel iz Čajne . > Fuj. Bravo Tanci14,slazem se sa svim navedenim.. Cura je prevarena,uopce nije bitno sto je i za koliko novca kupila..Sinoc sam pomislila kako nema ni jedne nove teme,konacno jedan vikend bez prevara,kad jutros vidim ovo!
2018 03 11
> gitadevi: > Da li je netko skrinšotao temu? Za slučaj da naprasno nestane....... Jest..
2018 03 11
> Tanči14: > Uistinu ne razumijem neke upise ovdje. > Pokretačica teme je prevarena i to za velike novce. > Prodavačica Megi je muljatorica koja uvaljuje strgane kopije s lažnim opisima. > Uopće nije bitno što je kupljena kopija za 500 kn, kao ni koliko košta original. > Bitno je da je došlo do prijevare i da prodavačica hitno mora vratiti novce. > Ukoliko u ponedjeljak ne vrati, kako joj je prevarena u poruci napisala, molim prevarenu da mi se javi u inbox da joj objasnim kako će prijaviti prodavačicu za prijevaru, lažno oglašavanje i preprodaju lažnjaka pa nek policija i Državno odvjetništvo dalje rješavaju s njom. > Sad vidim i da je nekakva GuČi torba u ponudi. To ću s guštom prijaviti ja. > Pun kufer mi je lažnjaka, lažnog oglašavanja i tagiranja na ovom sajtu. > Ništa živo ne mogu pronaći, niti kupiti. > Hebala vas Zara, kožne jakne od plastike, Furle od kartona i Šanel iz Čajne . > Fuj. Bravo Tanči14, podržavam.
2018 03 11
Kvar ovakve vrste je kvar kao i svaki drugi,podvala prodavacice koja je svjesna vrste kvara i zna da ce ako se sve bude odvilo na brzinu moci podvaliti.Nemojmo zaboraviti tko je ovdje tko.
2018 03 11
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12