Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

Upravo si samu sebe popljuvala ovim postom. Kažeš da si obavila primopredaju i da te je dotična prodavačica upozorila na defekte. U čem je onda problem? Pa imaš zdrave oči da sama ispregledaš torbicu dimenzija 15 cm. Nije to auto. Ti napišeš da si se požurivala zbog bebe koja je sama u stanu? Otkud ti da je beba sama u stanu? Fake Furle ti se prodaju na Krpicama za 700 kn. Nitko lud ti nece prodat za manje. Prouci malo ostale oglase
2018 03 11
> InesGerl: > Upravo si samu sebe popljuvala ovim postom. Kažeš da si obavila primopredaju i da te je dotična prodavačica upozorila na defekte. U čem je onda problem? Pa imaš zdrave oči da sama ispregledaš torbicu dimenzija 15 cm. Nije to auto. > Ti napišeš da si se požurivala zbog bebe koja je sama u stanu? Otkud ti da je beba sama u stanu? > Fake Furle ti se prodaju na Krpicama za 700 kn. Nitko lud ti nece prodat za manje. Prouci malo ostale oglase Ajmo sad polako od prve strane,riječ po riječ..možda shvatite,možda ne...al vaš komentar svakako govori više o vama nego o postavljačici posta.
2018 03 11
A i super ste mi s tim nadimcima. Svi bi kupovali i prodavali a ne bi stavili prava imena. I ne razumijem ovaj dio gdje ti kao jadna moras ici do centra? Pa nitko te pistoljem nije silio. Zbog ovakvih kupaca poput tebe mi prodavači ludimo lagano.
2018 03 11
Ovakvo forumi se otvaraju za prodavace koji ti uzmu novac a ne posalju artikl.
2018 03 11
Stari moj širite mržnju na internetu. Nađite si život
2018 03 11
> InesGerl: > Stari moj širite mržnju na internetu. > Nađite si život Jel ti megi frendačica pa si došla u obranu? Jaka joj konjica sa 2 opravdane negativne :')
2018 03 11
> InesGerl: > Ovakvo forumi se otvaraju za prodavace koji ti uzmu novac a ne posalju artikl. Aha. Ako posalju smece, to je ok, bitno je da si oslala, jel? Ok. Dobro je znati sto ocekivati kod tebe.
2018 03 11
> InesGerl: > Stari moj širite mržnju na internetu. > Nađite si život Di ima zivota? U tvom ormaru? Jesi vratila novce zenama koje su ti ostavile negativke il si njihovim parama placala zivot?
2018 03 11
InesGerl iz vasih povratnih se vidi da niste adekvatni uopce pricat o ovoj ni o slicnim temama jer se iz njih vidi da i vi radite isto. Vjerojatno isto profil od megi. A 700 kn za fejk furlu objesi macku o rep. Mozes trazit i milijun za nju al to je fejk, ne vridi toliko i moze se nac original za te novce. Ovdje na krpicama ili na vestiaire collective di provjereno prodaju samo originale. Ima ih skupih ali ima i jeftinijih u jako dobrom stanju. Prosli Bozic su u karle i na farfetchu bile snizene za 1299, a vi tvrdite da fejk vridi 700 kn. Nemam teksta. Wow, sad bi kupilica tribala bit pocascena jer je za "samo" 500 kn dobila fejk sa pokvarenom kopcom.
2018 03 11
> InesGerl: > Ovakvo forumi se otvaraju za prodavace koji ti uzmu novac a ne posalju artikl. "Stari moj" već sam ovo pisala i na drugim temama - i u dućanu se možeš predomisliti i vratiti u roku od 30 dana, zašto se ne možeš predomisliti i na krpicama?! Osim toga, ovdje se radi o uvaljivanju fejka s greškom za masne pare. Btw.prodaja fake robe je ionako kažnjiva.
2018 03 11
Ona je svjesno kupila fejk sa defektom. Ko je tu lud
2018 03 11
Nebitno sta je kupila (preplatila!) fejk, znala je da kupuje fejk. Al za defekt ocito nije znala da je toliki. Jer joj je prodavacica rekla ma to samo malo kljucem okrenes. Al ispada da to "samo malo" nije malo nego da bravica otvara jednom od 5 puta - samo kazem sta je kupilica napisala. Neke stvari primjetis tek kad malo bolje proucis ili nosis artikal. A prodavacica je toga itekako bila svjesna.
2018 03 11
Ma to je isti profil.
2018 03 11
Nece nitko nekog tako gorljivo ic branit na temelju jedne suradnje.
2018 03 11
> InesGerl: > Ona je svjesno kupila fejk sa defektom. Ko je tu lud Kazi nam.
2018 03 11
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12