Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Pitanje za mame za poklone djeci..

Mame šta pokloniti curici od 6,5 god.i dečku od 4 god..Kakve igračke ih zanimaju?Da li je bolje kupiti odjeću?Treba mi do ponedjeljka tako da ništa ne mogu naručivati..Odvojila bi po djetetu 150kn.Šta Vi mislite dajte mi savjet.I da nebi pitala mamu djece.
2019 12 13
Možda poklon bonovi nekih trgovina pa da mama sama uzme djeci što je potrebno?
2019 12 13
Klinci će baš sretni bit s njihovim poklonom koji ide mami :D
2019 12 13
Mislim da djecu te dobi neće puno usrećiti odjeća eventualno curicu neki modni dodatak. Možda neka društvena igra za tu dob ako imaju previše igračaka.
2019 12 13
Za dječake često kupujem lego kocke i većinom budu zadovoljni,za curke nešto iz crtića Snježno kraljevstvo.. ako vole ići u kino dobar poklon bi bio kartica iz CineStara na kojoj je određeni iznos za potrošiti ..
2019 12 13
> Pavlaa: > Za dječake često kupujem lego kocke , za curke nešto iz crtića Snježno kraljevstvo.. ako vole ići u kino dobar poklon bi bio kartica iz CineStara na kojoj je određeni iznos za potrošiti .. Mogla bi da uzet legiće vidim da se može naći svašta za 150kn..
2019 12 13
A šta mislite te neke lopte lol..Da li bi to curu zanimalo možda?Vidim da se to stalno spominje a ni sama neznam šta je to zapravo.. x-)
2019 12 13
U baby centru su imali lego classic za 170 kn , 900 kockica u velikoj kutiji.. čula sam za te lol lutkice , izgleda da su jako popularne😊
2019 12 13
Najbolje je pokloniti knjigu, a i drvene kocke nisu loša ideja. Legiće isključivo Duplo jer je riječ o dečku 4 godine pa da ne bi gutao sitnež. Lol dolls poklonite samo ako vam je bitan mito djeteta jer te lutkice zapravo ne šalju neku super poruku nego su attitude dolls, tako da po meni nisu prikladne za klinkicu.
2019 12 13
Moja nećakinja će uskoro 5 godina i obožava lego kocke, barbike bilo kakve, bojanke i plastelin. Općenito je sretna šta god da dobije samo da je igračka. U pepku ima super povoljnih igracaka i ja joj uvijek tamo izaberem poklon a za 150kn možete čuda uzet. 😀 U dmu sam joj uzela kuglicu za bor u obliku anđela s njenim imenom i malo je reć da se oduševila 😊 od slatkiša samo kinder jaja, tonu ih može pojest 😅
2019 12 13
Admin ima pravo, bolje lego duplo za 4-godišnjaka zbog sitnih dijelova . I plastelin je super ideja, pogotovo onaj gdje mogu sami izrađivati uz pomoć npr. Igračke za pravljenje sladoleda , voća ili nečeg drugog. Imaju u Mulleru sve u kompletu, plastelin , modlice Itd. Dečki od četiri godine obožavaju vlakiće, željeznice , bagere, autiće, staze za autiće, robote... mislim što god izaberete nećete pogriješiti samo da ne bude nešto što već ima😊
2019 12 13
Cure puno Vam hvala..Za dečka uzimam legiće ili auto sa pistom to sam vidjela..A za curu još nisam sigurna.Možda nekakav set za izradu nakita ?Šta mislite malo me brine što su sitni djelovi.?Nebi uzimala bojanke i plastelin jer sam joj to već uzela prije..
2019 12 13
Za cure preporučujem knjige (125kn) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a7a28e188294e90b17f5507bb38ad487.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/44762f54e115a8222e6da39bffd5d0db.jpg)
2019 12 13
U dječake i djevojčice (oko 100kn) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/32bd04e5b3781dad34a31d1bed9adf9f.jpg)
2019 12 13
Ja volim kombinirati odjeću i igračke pa su svi zadovoljni. Recimo uzmete svakom po neku trenutku, može se naći za oko 100kn i za 50 još neku igračku u pepca, tako svi sretni i zadovoljni. Blagdanskoj je doba pa po jedan kalendarić čokoladni po 5 kn i svi sretni. Ko kinder jaje, tri u jednom. A ako ćete legiće, to sva djeca vole!
2019 12 14
1 2