Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Moj savjet (kako više prodat)

Nitko nije pitao al svejedno ću ga dat kao prodavač i kupac :) Mene u zadnje vrijeme jako dobro ide prodaja i to tek onda kada sam i sama počela kupovat na krpicama i shvatila koliko neke korisnice napušu cijene ( pa možda sam i ja) Maksimalno sam spustila cijene, uvijek se i cjenkam, tisak dajem gratis i prodajem uglavnom lotove i cure koje kupuju su zadovoljne. Kad nešto oglasim uvijek pogledam kolika je cijena novog proizvoda i je li bio na akciji, pa onda, s obzirom na stanje artikla, prodajem u pola jeftinije (ne uvijek ali 90% slučajeva kako procijenim). Smiješno je kako neke krpičarke prodaju odjeću od svojih baka s kojima bi ja pod prala po cijeni koja je bila u trgovini za vrijem jugoslavije.. Ja gledam da se riješim viška, možda zaradim koji eur i shvatila sam da nema svaka roba svog kupca. Možda nekoj pomogne da ju krene prodaja :) Logično je, sve to već znamo ali evo kao kupac i kao netko koga je krenila prodaja, my two cents ;)
2023 09 07
Pozdrav Moj savjet?Pristupačne cijene i probati na drugim mjestima. Ali ništa ne vrijedi spuštati cijene, ako se nekom ne sviđa to što se nudi
2023 09 07
Nekad spustimo cijene, ali ništa. Ali uvijek smo tu da pošaljemo besplatno, da nešto poklonimo, da se dogovorimo. Primjetila sam da kad je nešto jako jeftino ljudi neće, misle da nešto nije u redu. Jel se i vama to dešava ?
2023 09 07
Slažem se da! Nekad se ne isplati spustit cijenu, osim ako nešto ne koristimo, bar tako ja kod sebe gledam. Dogodi se i meni, npr prodajem original torbe, cipele po jako niskom cijenama u usporedbi s drugim nekim krpicarkama i onda dobivam upite "je li original", jer ima onih sto kopije prodaju po cijenama originala haha. Al eto tako je kako je :) meni se ovaj sustav isplatio, onako imam samo gomilo odjece koja stoji a ovako vise mjesta i neki eur za kavu i cigarete
2023 09 07
> Vikili: > Nekad spustimo cijene, ali ništa. > Ali uvijek smo tu da pošaljemo besplatno, da nešto poklonimo, da se dogovorimo. > Primjetila sam da kad je nešto jako jeftino ljudi neće, misle da nešto nije u redu. Jel se i vama to dešava ? slažem se sa zadnjim dijelom...i ja imam takav dojam. ja bih radije prodala za koju god cijenu nego da mi stoji, ali čini mi se da sniženja ne funkcioniraju baš. mislim da imam možda i najjeftiniji profil na krpicama, ali manje prodaje nego očekivano.
2023 09 07
Najbolji je savjet dobro porazmisliti prije bilo kakve kupnje i odmah vracati u ducan ako predmet ne odgovara! Ne cekati da to kasnije preprodas tu. Sve ostalo je samo gubljenje novaca i vremena. Na krpicama sam preko 10g i jedini nacin kako sam ista uspjela prodati je iskljucivo davati u bescjenjenje. Ili cuvati pa kasnije pokloniti/baciti u kontenjer. Pretprosle g sam prodala nove stikle koje sam platila preko 6 000kn i to jedva za 350kn, jedva jedvice. Sta mi ih je vrijedilo ostavljati i cuvati ako ih ne mislim nositi… kome da cuvam. Najveci je problem sta svi svoje jako cijene i misle da ce na starim krpama okrenuti same milijune. Meni je ova avantura bila dobra pouka da ne budem glupa i da i 10 puta porazmislim prije kupovine nego da kasnije gubim velike sume novaca i nadam se da cu to kasnije uspjeti prodati za sicu. Sjecam se kolike sam lotove prodala za manje od 80% kupovne cijene, bescjenjenje tesko. Doslovce lova bacena kroz prozor i to se jedva prodalo. Kad vidim velike ormare na mk i luksuzne predmete, jasno mi je da ih vecina nikad prodati nece, barem ne po trazenoj cijeni! Meni spustanje cijene 50% nije bilo dovoljno, spustala sam jos, cesto sama placala pt, i jedva se rijesila svega. Sad prodam max 1-2 stvari godisnje i to mi je uvrh glave, divim se svima koji imaju zivaca svaki dan se zezat s time.
2023 09 07
Svaka čast onima koji kupuju tako luksuzne i skupe stvari, koji si to mogu priuštiti. Ako ste kupili cipele za 6.000 kn, što je u njima tako vrijedno?Brend? Da kupim tako skupe cipele, onda bi ih sama nosila dok ih ne iznosim. Ima nekih cipela koje sam skupo platila, a to sam onda nosila dok se nisu istrošile,a jedne još imam. Ili npr torbe: da li su te skupe torbe nepoderive, neuništive? Što fali torbi kupljenoj za 200-300 kn? Možda mojekrpice i nisu mjesto za luksuzne stvari, možda prije njuškalo, facebook,aukcije. Možda čak i ebay.Tko ima novaca da kupi luksuzne stvari, ima novaca i za dostavu.
2023 09 08
> micick: > Svaka čast onima koji kupuju tako luksuzne i skupe stvari, koji si to mogu priuštiti. Ako ste kupili cipele za 6.000 kn, što je u njima tako vrijedno?Brend? Da kupim tako skupe cipele, onda bi ih sama nosila dok ih ne iznosim. Ima nekih cipela koje sam skupo platila, a to sam onda nosila dok se nisu istrošile,a jedne još imam. > Ili npr torbe: da li su te skupe torbe nepoderive, neuništive? Što fali torbi kupljenoj za 200-300 kn? > Možda mojekrpice i nisu mjesto za luksuzne stvari, možda prije njuškalo, facebook,aukcije. Možda čak i ebay.Tko ima novaca da kupi luksuzne stvari, ima novaca i za dostavu. Svoje sam novce sama zaradila, mogu ih trositi na sto god zelim. Moj savjet je samo ono sta bih voljela da je meni netko rekao prije +10g. Stvari su takve kakve jesu, ne zelim pisati bajke i ljudima mazati oci. Pogrijesila sam velicinu, prosao mi je rok za povrat jel sam bila na putu i sta sam mogla? Gledati cipele ili nositi na silu i raskrvariti stopala? To je bio samo jedan od primjera, ja ostajem pri svojemu, imamo x primjera skupljih stvari s oglasima starima po nekoliko godina i nece se prodati po realnoj cijeni nikada. Znaci ili spustati do kraja doslovce dati u bescjenjenje ili ne prodati. Lp
2023 09 08
Slažem se da je bolje odmah stvari vratiti u trgovinu nego ih ovdje pokušati prodati kasnije, zato sam i prestala naručivati sa stranica koje nemaju beplatan povrat. Žao mi je zbog nekih, ali jednostavno se ne isplati skladištiti to mjesecima i na kraju, ako u međuvremenu ne poklonim, prodam za puno manju cijenu. Slažem se da treba sudjelovati i kupovati, možda se uspije neka zamjena dogovoriti i slično pa se i tako nekih stvari riješi, ali osobno u zadnje vrijeme ne kupujem jer sam se zadnje opekla, kupila za 30 € majicu da bi mi stigla iz primarka majica od jako lošeg materijala (imam osjetljivu kožu pa moram paziti na materijale) tako da se sad oporavljam od tog iskustva, ali svakako se može naći svašta. A spuštanje cijena nije nikakva garancija, uvijek sam za dogovore i besplatnu poštarinu i poklon uz kupnju pa ipak neke stvari ne idu. A bilo je korisnica koje su za stvari koje sam poklanjala maltene htjele da ja platim poštarinu i nisu ni ostavile povratnu informaciju, tako da ovisi o sreći valjda. Ima faza kad ide, ima faza kad ne ide. Ovisi što ljudi traže :)
2023 09 08
> Vikili: > Nekad spustimo cijene, ali ništa. > Ali uvijek smo tu da pošaljemo besplatno, da nešto poklonimo, da se dogovorimo. > Primjetila sam da kad je nešto jako jeftino ljudi neće, misle da nešto nije u redu. Jel se i vama to dešava ? Da, ja inače prodajem samo nakit. Stavila sam i par odjevnih predmeta, dizajn, totalno ispod cijene. No ništa i sad mislim da je baš to u pitanju.
2023 09 08
Ima nas jako puno.Velika ponuda.
2023 09 08
> TinciKrizevci: > Najbolji je savjet dobro porazmisliti prije bilo kakve kupnje i odmah vracati u ducan ako predmet ne odgovara! Ne cekati da to kasnije preprodas tu. > Sve ostalo je samo gubljenje novaca i vremena. > Na krpicama sam preko 10g i jedini nacin kako sam ista uspjela prodati je iskljucivo davati u bescjenjenje. > Ili cuvati pa kasnije pokloniti/baciti u kontenjer. > Pretprosle g sam prodala nove stikle koje sam platila preko 6 000kn i to jedva za 350kn, jedva jedvice. Sta mi ih je vrijedilo ostavljati i cuvati ako ih ne mislim nositi… kome da cuvam. > Najveci je problem sta svi svoje jako cijene i misle da ce na starim krpama okrenuti same milijune. > Meni je ova avantura bila dobra pouka da ne budem glupa i da i 10 puta porazmislim prije kupovine nego da kasnije gubim velike sume novaca i nadam se da cu to kasnije uspjeti prodati za sicu. > Sjecam se kolike sam lotove prodala za manje od 80% kupovne cijene, bescjenjenje tesko. Doslovce lova bacena kroz prozor i to se jedva prodalo. > Kad vidim velike ormare na mk i luksuzne predmete, jasno mi je da ih vecina nikad prodati nece, barem ne po trazenoj cijeni! > Meni spustanje cijene 50% nije bilo dovoljno, spustala sam jos, cesto sama placala pt, i jedva se rijesila svega. > Sad prodam max 1-2 stvari godisnje i to mi je uvrh glave, divim se svima koji imaju zivaca svaki dan se zezat s time. O da ovo potpisujem od početka do kraja...ako je netko gubitnik na ovim krpicama onda sam to ja 😂 Evo prije dva dana mi je stigla jakna od Hilfigera,i mogu ju vratiti a opet sam ju stavila ovdje na krpicama za 10 e jeftinije nego šta sam ju platila,jer njihove jakne se nikad pa ni tad nemogu naći po toj cjeni,i očekivala sam da ću ju odmah prodati,ali bome neide.Mislim da to čak nije do toga da ljudi misle ako je jeftino da nešto ne štima,već mislim da je to sve do inflacije,bolesnih poskupljenja i svega ostalog sta se desava u ovoj našoj državi,mislim da ljudi jednostavno nemaju novaca i paze na svaki euro
2023 09 09
Imala sam i ja izlete poput Tinči- iako se nije radilo o tolikim iznosima, ja sam bila lijena na vrijeme vratiti. Sada si dam period za premisliti i redovito vraćam. Malo sam proučavala Konmari, decluttering, minimalizam...pa se pokušavam voditi sa smjernicama- sastavim popis stvari koje mi trebaju (dio popisa je u obliku mbanking štednji koje svaki imaju svoj naziv) i rok od 30dana da to kupim. Često dio stvari maknem s popisa u tom periodu. Prodaja mi ide ovisno koliko joj se posvetim (oglašavanje sezonskog, prihvatljive cijene, lijepo postavljen oglas, između 1.i 10.u mj.).... U par navrata sam oglasila skupo plaćene stvari za mali iznos- nisu se prodale. Obnovila sam oglas za veći iznos, prodala kroz par dana. Ne volim tu praksu ali mi je bio zaključak da ljudi sumnjaju u ispravnost proizvoda oglašenog po niskoj cijeni. Evo, priznam😅 Nastojim biti korektna, pokrit pt, dati popust, nešto pride..nije da od ovog živim al me veseli što odjeća mojih curki ide dalje...
2023 09 09
Korisnica Vikili je rekla sve u jednoj rečenici - ima nas jako puno i velika je ponuda. No, zbog toga sam kupila odličnih stvari iako sam prije 5-6 godina otvorila profil sa namjerom samo da prodajem višak robe. Na kraju brzo bi prodala sve osim robe: parfeme, novčanike, obuću i sl. Pa sam odlučila pokloniti robu curama koje su stavile pojedine komade u "omiljene". Ni to nije išlo, uspjela sam jednu stvar pokloniti. Tek nakon objave na forumu da poklanjam stvari sam se uspjela riješiti velikog dijela profila. Sad nosim robu u jednu zagrebačku župu. Tu i tamo nešto objavim za prodaju. Moj savjet za prodaju - samo strpljenje.
2023 09 09
Za refernecu ja sam na krpicama preko 10 godina, 2 godine nista nisam mogla prodat kad sam se rjesavala neki malo "skupljih stvari" tad sam nasla grupu na fb lixe second life, pa evo za cure koje mozda ne znaju za to, tamo mozete prodavat markirane stvari :)
2023 09 10
1 2 3