Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što učiniti..? Trustap....

Dobila sam obavijest da je izvršena uplata putem Trustapa za predmet.Nisam registrirana i nemam račun na Trustapu, i ne želim! U međuvremenu,druga korisnica "starom metodom" pita da li je predmet slobodan i najavljuje kupnju. Što učiniti ? Čekati dok se ne riješi problem sa Trustapom i izgubiti potencijalnog kupca,ili .....zanemariti prvu korisnicu i prodati ??
2023 10 29
Odbiti prodaju preko te idiotarije i prodati na "stari način " Ja bi bez razmišljanja napravila tako ali bi ako nemam drugi kontakt od tog kupca onda poslala korisničkoj Krpica unaprijed obavjest da ste odbili kupnju jer niste korisnik ove njihove ... da ne ni bilo da vas netko počasti negativnom ili slično A navodno i postoji mogućnost da odbijete prodaju...
2023 10 29
Meni nije ok da neki uplaćuju preko toga bez da pitaju prodavača da li im to odgovara. Neću se na to registrirati, imam i više nego dovoljno pozitivnih i očekujem povjerenje od strane kupca. Ako mi netko uplati preko Trustapp mogu odbiti prodaju i neka traže novce nazad, ili kako to već ide
2023 10 29
Zar ovdje admini ne vide da mi takav način poslovanja ne želimo. Ovo je prisiljavanje. Ne želim onu vrišteču boju trustapa na profilu. Imam li pravo na svoje mišljenje? Želim sama odlučiti. Na njuškalu sami odaberete želite ili ne poslovati preko pay protecta. Ja sam odlučila da neću. Ima li ovdje pravna služba. Jako nam je potrebna.
2023 10 30
Obratite se Trustupu. I nadam se da drugoj korisnici nije tako hino da ne bi mogla pričekati dok ne vidite kakva je situacija s prvom korisnicom.
2023 10 30
Nemojte joj poslati pa ce dobiti nove nazad. Ionako ne bi dobili novce dok ona ne potvrdi da je zaprimila artikl. Sama si je kriva jer je isla uplacivati prije dogovora. Prodajte drugoj.
2023 10 30
Ne razumijem koji vrag uopće uplaćuju novac ako se vidi da članica ne koristi trustup, pa kaj su ljudi zbilja tak bedasti da samo klikaju bezveze?! Kaj su slijepi?! Ne kužim? Evo, Iskrica koristi i to se vidi, mare ne koristi i to se vidi...
2023 10 30
> Nitospitos: > Ne razumijem koji vrag uopće uplaćuju novac ako se vidi da članica ne koristi trustup, pa kaj su ljudi zbilja tak bedasti da samo klikaju bezveze?! Kaj su slijepi?! Ne kužim? Evo, Iskrica koristi i to se vidi, mare ne koristi i to se vidi... Veliki broj članica ne pročita ni oglas do kraja , a kamoli da će vidit nekakvu sitnu oznaku na profilu ,:)
2023 10 30
> lela2509: > Dobila sam obavijest da je izvršena uplata putem Trustapa za predmet.Nisam registrirana i nemam račun na Trustapu, i ne želim! > U međuvremenu,druga korisnica "starom metodom" pita da li je predmet slobodan i najavljuje kupnju. > Što učiniti ? > Čekati dok se ne riješi problem sa Trustapom i izgubiti potencijalnog kupca,ili .....zanemariti prvu korisnicu i prodati ?? Koliko san skuzila ne triba se registrirat na Trustup da bi se odbila kupnja..imate li opciju odbiti kao sta admin tvrdi koliko san ja razumila bez ikakve registracije, naravno da se ljudi ne zele registrirat. Ovo je totalno pogresan nacin prodaje. Ja bih prodala drugom kupcu ako Vam na profilu jasno pise da be koristite trustup.
2023 10 30
evo s druge teme moj upit da ne zelim poslat Trustap kaze anysplit: TrustapQueries: Trustap nije obvezni način plaćanja. Ako ne želite prihvatiti uplate putem Trustap-a, možete odbiti bilo koje uplate koje su napravili kupci. Međutim, ako se nalazite u situaciji u kojoj je kupac već platio, jedino što vam preostaje je poslati predmet da bih primili uplatu. Kao prodavatelj, ne morate postavljati način plaćanja niti trošiti vrijeme na provjeru je li kupac zainteresiran za prozivod, jer je proizvod već plaćen. Kako mislite jedino sta mi preostaje je poslati predmet. ne necu poslati predmet i nakon koliko dana kupcu vratite novac s svom provizijom koju ste mu skinuli jer do prodaje nije doslo, niti je predmet poslan kupcu? Ako ne zelite poslati predmet nakon sto je uplacen to mozete uciniti pritiskom gumba za otkazivanje transakcije. Mi kupcu vracamo novcana sredstva u potpunosti odmah no ovisno o nacinu placanja vidjeli smo slucaje gdje je treba jedan poslovni dan. nigdi ne receno da tribas biti registriran na Trustap
2023 10 30
E, moraš da bi bila u mogućnosti pritisnuti gumb za otkazivanje transakcije! 😂😂😂
2023 10 30
Ma da bas 8-) Cila poanta tog Trustap je da se ne registriran.
2023 10 30
> Nitospitos: > E, moraš da bi bila u mogućnosti pritisnuti gumb za otkazivanje transakcije! 😂😂😂 Ne moraš. Meni je onaj Trustap profil odgovorio da ne moramo biti registrirani na Trustap da odbijemo prodaju. Samo treba otići u "Transakcije" i odbiti kupovinu. Nakon toga valjda automatizmom ide povrat sredstava kupcu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3ed395aff2a734c34a1a7835689dc357.jpg)
2023 10 30
Hvala Vam što ste podijelile svoja razmišljanja,biti će još takvih situacija..... Odgovor admina je da se obratim korisničkoj službi Trustap.Što ja imam sa njima ?Uputiti ću korisnicu neka im se obrati i zatraži refund jer ne želim prodati robu pomoću njihove aplikacije.Nažalost korisnica je nova,prva kupnja na Krpicama, brzopleto je stisnula ikonu "kupi",automatski je prebacilo na Trustap.Stvarno ova situacija je zbunjujuća ,osobito za nove korisnice.Iskreno mi je žao ženskice,prva kupnja i odmah problem..... >:(
2023 10 30
Meni se čini da su se ovdje dogodile neke promjene u zadnjih pol godine, i više, mislim da su se i administratori promjenili... Uvodi se neki red, kao sigurno plaćanje, gdje neće više kupci biti oštećeni, nego prodavači, jer će se kupci predomišljati kak im se sprdne, ajd napokon da i mi kupci dođemo na svoje😂😂😂! Ali, nema tu reda dokle god se mogu prodavati lažnjaci, otvarati nove profile, varati na razne načine, al, opet, čar krpica je kaj fakat možeš sve prodati i kupiti, čak i za par eura, isplati se. Na vestiare je kupnja sigurna, ali nema tamo svega, samo skupa robica, a i tamo ima mutnih pored svih pravila, ja neki dan poslala ženi upit za čizme, ona sutradan obriše oglas, a brisanje oglasa nije dozvoljeno, tj smanjuje ti "bodove"
2023 10 30
1 2 3