Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice_pula007 -upit oko clana

Navedeni profil je do neki dan imao oko 50 povratnih. Cura mi se javila u inbox jer sam njen artikl stavila u omiljene. Cijena je bila 120 eur i ponudila mi je nizu cijenu bez obzira sto nisam poslala upit za artikl. Nakon 2,3 dana mi se opet javila da je slobodan i još niza cijena. Danas gledam član je blokiran. Zna li netko sto se dogodilo? Nemogu se otet dojmu da sam htjela kupiti i da bi sad možda ostala bez novca jer je blokirana.
2024 01 28
> mareeeeeeee: > Navedeni profil je do neki dan imao oko 50 povratnih. Cura mi se javila u inbox jer sam njen artikl stavila u omiljene. Cijena je bila 120 eur i ponudila mi je nizu cijenu bez obzira sto nisam poslala upit za artikl. Nakon 2,3 dana mi se opet javila da je slobodan i još niza cijena. > Danas gledam član je blokiran. > Zna li netko sto se dogodilo? Nemogu se otet dojmu da sam htjela kupiti i da bi sad možda ostala bez novca jer je blokirana. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e9c224ddc2aa60280ad3781a197299ba.jpg)
2024 01 28
Ima neke povratne informacije koje mi baš ne bi ulile povjerenje u suradnju ikakvu… Ja barem pređem preko povratnih, bilo da prodajem toj osobi ili kupujem od iste. Mislim, svakome se može ući u trag, čak i da jeste kupili i bili pokradeni. No očito je bolje da je ovako ispalo i niste uplatili.
2024 01 28
https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 Ima ona novi profil A onaj joj je Admin blokirala
2024 01 28
> kozmetika88: > https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 > Ima ona novi profil > A onaj joj je Admin blokirala E pa to me u zanima zašto. Na novom profilu već 2 povratne? Svašta
2024 01 28
> mareeeeeeee: > > kozmetika88: > > https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 > > Ima ona novi profil > > A onaj joj je Admin blokirala > E pa to me u zanima zašto. > Na novom profilu već 2 povratne? Svašta A na novom profilu povratne od osoba sto su joj na proslom profilu ostavile povratnu Imala je ona i prije profil koji je blokiran,a zasto,to Adminka zna Pa njoj posaljite poruku,odgovorit ce Ocito zbog muljanja sa prodajom,na zadnjem profilu ima negativnu zasluzenu
2024 01 28
> mareeeeeeee: > > kozmetika88: > > https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 > > Ima ona novi profil > > A onaj joj je Admin blokirala > E pa to me u zanima zašto. > Na novom profilu već 2 povratne? Svašta Haha, zato kaj žene vole nosit te torbe. Ne znam, sad sam nabasala na neke baš lijepe ormare, nema superhitmodernih komada, nema duplih stvari, ono 20 istih artikala, NEMA 150 NOVIH KOMADA KOZMETIKE, točno se vidi da je krpičarka poštena po povratnima, preko 100 povratnih, nijedna negativna, još ako su mi veličine S i M, to je to, takve gledam i s takvima se mijenjam ili kupim ako mi nešto zapne za oko. Ove druge, leteće, ne gledam, ima nekoliko pokazatelja koji govore- bježi iz tog ormara.....
2024 01 28
Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana.
2024 01 28
> sanjaurban: > > mareeeeeeee: > > > kozmetika88: > > > https://mojekrpice.hr/budi_svoja-458352 > > > Ima ona novi profil > > > A onaj joj je Admin blokirala > > E pa to me u zanima zašto. > > Na novom profilu već 2 povratne? Svašta > Haha, zato kaj žene vole nosit te torbe. Ne znam, sad sam nabasala na neke baš lijepe ormare, nema superhitmodernih komada, nema duplih stvari, ono 20 istih artikala, NEMA 150 NOVIH KOMADA KOZMETIKE, točno se vidi da je krpičarka poštena po povratnima, preko 100 povratnih, nijedna negativna, još ako su mi veličine S i M, to je to, takve gledam i s takvima se mijenjam ili kupim ako mi nešto zapne za oko. Ove druge, leteće, ne gledam, ima nekoliko pokazatelja koji govore- bježi iz tog ormara..... Slažem se. Nisam se ni javila za artikl, ponuđen mi je sam sa ultra povoljnom cijenom. S obzirom da nikad nisam imala negativnih suradnji, bas me ovo sad zaprepastilo. 50 ak pozitivnih ipak nešto govori. U svakom slučaju eto drago mi je da nisam uplatila. Nažalost danas rijetko sto prolazi da nije ultrahit kako kažete. Imam savršene robe m veličine i cipela ako nije neka marka stoji mi i ne prodaje se, dok Zara i marke odu doslovno isti dan. Ta činjenica je očito iskorištena.
2024 01 28
> Desinićka: > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. To je ta torba sigurno 🙈 uzas
2024 01 28
> mareeeeeeee: > > Desinićka: > > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. > To je ta torba sigurno 🙈 uzas To nije ta torbica. Djevojka nije ni uplatila za torbicu što se i vidi po komentarima i već je prethodno u jednoj temi o tome djevojka i pričala tako da umjesto da širite laži onda pitajte direktno korisnicu a ne da naklapate rekla-kazala 😉
2024 01 28
Kupila sam od nje Guess novi novčanik u pola cijene od mpc za poklon.Sve je bilo onako kao na oglasu,sve brzo dogovoreno i poslano.Bila sam jako zadovoljna suradnjom.To je bilo prije Božića,nekad početkom 12og mjeseca.
2024 01 28
> Budi_svoja: > > mareeeeeeee: > > > Desinićka: > > > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. > > To je ta torba sigurno 🙈 uzas > To nije ta torbica. Djevojka nije ni uplatila za torbicu što se i vidi po komentarima i već je prethodno u jednoj temi o tome djevojka i pričala tako da umjesto da širite laži onda pitajte direktno korisnicu a ne da naklapate rekla-kazala 😉 Činjenica je da imate 4 preslične torbe koje vam ne trebaju. Jeste li vi ta korisnica oko koje su se vodile drame? Nisam tad stigla baš pratiti tako da nisam sve povezala..
2024 01 28
> Budi_svoja: > > mareeeeeeee: > > > Desinićka: > > > Napisala je adminka na nekoj temi da nije poslala torbicu za koju joj je neka clanica uplatila prije nekog vremena, pa je vjerojatno zbog toga blokirana. > > To je ta torba sigurno 🙈 uzas > To nije ta torbica. Djevojka nije ni uplatila za torbicu što se i vidi po komentarima i već je prethodno u jednoj temi o tome djevojka i pričala tako da umjesto da širite laži onda pitajte direktno korisnicu a ne da naklapate rekla-kazala Onda je administratorica lagala. 🤷
2024 01 28
Cura mi se javila privatno i rekla da nezna zašto joj je profil blokiran jer je poslala torbicu. Također, s obzirom da je shvatila da sam je ovdje optužila za nešto napominjem da nisam nego da sam priupitala zašto joj je profil blokiran i to je jedini razlog otvaranja teme.
2024 01 28
1 2 3 4 5