Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> Lucijan20: > ekipa nezz je li ovo prikladna tema, ali imam veliki popust 2 + 2 gratis, sve mora van! > Još su mi ostali ovi artikli, pa zavirite. Cijene su stvarno simbolične; > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/36975b16bbad66e5a905a0f8e7f2710b.jpg) Ne, ovo nije prikladna tema, to znate i sami. Ovim zapravo samo radite kontraefekt jer Vam netko neće kupiti artikl zbog ovakvog offtopica i nametljivosti.
2022 10 13
> ValkyrieBlue: > > Lucijan20: > > ekipa nezz je li ovo prikladna tema, ali imam veliki popust 2 + 2 gratis, sve mora van! > > Još su mi ostali ovi artikli, pa zavirite. Cijene su stvarno simbolične; > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/36975b16bbad66e5a905a0f8e7f2710b.jpg) > Ne, ovo nije prikladna tema, to znate i sami. > Ovim zapravo samo radite kontraefekt jer Vam netko neće kupiti artikl zbog ovakvog offtopica i nametljivosti. Potpis
2022 10 14
Evo moram oživjeti temu i izraziti svoje čuđenje na određene cijene, potpuno nerealne. Primjerice vidim iznošene tenisice u polu raspadu, ali brate neka marka kao, cijena npr. 1000kn. Ono wtf? Evo vidim i neke torbice, ista stvar... Čim je stvar duže nošena, ako ima ikakav trag (a sigurno ima ako se nosila), cijena mora biti manja i to više od 50%, ovisno o stanju. Također, ekipa prodaje a ne istražuje kakve su cijene istog artikla po dućanima i po krpicama (ako ga ima). Sorry, to mi je malo smiješno pa listam ponudu i ne mogu se načudit. Tako da, ima jako povoljnih stvari i korektnih prodavača, ali brate i pretjerivanja...👎
2022 12 03
Potpisujem, pretjerivanje s cijenama opcenito. Nabiju cijene 200% vise i onda na internetu naidem na istu tu stvar troduplo jeftiniju i uz to nova i nekoristena. Ne razumijem zasto je ljudima ova stranica izvor zarade😳🙄😤> Billiejean89: > Evo moram oživjeti temu i izraziti svoje čuđenje na određene cijene, potpuno nerealne. Primjerice vidim iznošene tenisice u polu raspadu, ali brate neka marka kao, cijena npr. 1000kn. Ono wtf? Evo vidim i neke torbice, ista stvar... Čim je stvar duže nošena, ako ima ikakav trag (a sigurno ima ako se nosila), cijena mora biti manja i to više od 50%, ovisno o stanju. Također, ekipa prodaje a ne istražuje kakve su cijene istog artikla po dućanima i po krpicama (ako ga ima). Sorry, to mi je malo smiješno pa listam ponudu i ne mogu se načudit. Tako da, ima jako povoljnih stvari i korektnih prodavača, ali brate i pretjerivanja...👎
2022 12 05
https://mojekrpice.hr/items/zene/12577975/lot-torbica 50kn :facepalm: s poštarinom skoro 70 lol
2022 12 11
Puno njima ovdje stranica sluzi za preprodaju i izvor zarade. Vidi se da x njih prodaje stvari s etiketom po cijeni ko u ducanu ili skuplje, kupe naplacu ili u kakvim prodajnim hangarima. Na to gore ide postarina i ispada sve skuplje. Ako se vec nesto tako prodaje daj barem 30-40% jeftinije jer ja osobno onda cu radije kupiti u ducanu, na miru probati i pregledati sta kupujem.
2023 01 10
> madison22: > > ValkyrieBlue: > > > Lucijan20: > > > ekipa nezz je li ovo prikladna tema, ali imam veliki popust 2 + 2 gratis, sve mora van! > > > Još su mi ostali ovi artikli, pa zavirite. Cijene su stvarno simbolične; > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/36975b16bbad66e5a905a0f8e7f2710b.jpg) > > Ne, ovo nije prikladna tema, to znate i sami. > > Ovim zapravo samo radite kontraefekt jer Vam netko neće kupiti artikl zbog ovakvog offtopica i nametljivosti. > Potpis Isprike, micem
2023 02 12
Znači, nije mi se učinilo da su pojedinke lupile cijene ko da je obleka iz nekog fancy butika. Pa dajte se uozbiljite sa tim cijenama. Ovo je trebalo biti mjesto gdje možemo prodati svoje krpice i kupiti nešto drugo po prihvatljivim cijenama, ali ono što vidim jest čisto pretjerivanje, prešetavanje sa brendovima i mišljenje da ako je brendirano, onda može cijena kao iz dućana. Pa radije ću onda otići na facebook marketplace i proći triput jeftinije nego ovdje više kupovati. Suknje po 200+kn, pa jesu se neke pozdravile sa pameću. Cipele po 300+kn. Pa u Deichmannu su jeftinije. Ovdje sam prije znala finu robicu kupit za pristojne novce, ali sad...kad vidim te cijene, smuči mi se momentalno. I primjetih da je jako puno robice u manjim brojevima. Znači, za nas malo mesnatije žene nema ništa. Jel to preprodaja u igri ili neka pohlepa, ne znam, ali mislim da ću opet biti odsutna na dugi period. Ova situacija veze nema sa zdravom pameti.
2023 04 09
Došla sam na Forum samo da vidim da li i drugi to primjećuju i evo nađoh cijelu temu. Ne samo da su cijene pretjerane nego se stavljaju za polovne stvari cijene više nego što ista takva stvar košta nova u dućanu. Da li to zbilja netko kupi? Npr. obična tanka shopping bag vrijednosti 15kn, prodaje se za po 100kn itd... I nešto, možda nevezano, zanima me, jer stvarno ne znam o čemu se tu radi niti koliko takve stvari koštaju, da li je normalno da ima gomila oglasa u kojima se prodaje najobičnija prazna kartonska kutija nekog dizajnera za 100injak kuna? Npr. YSL kartonska kutija nekog proizvoda 100kn. Meni osobno nikad ne bi palo na pamet uopće prodavati praznu ambalažu, bila dizajnerska ili ne, a kamoli za takve novce. Da li zbilja netko kupuje takve kutije?
2023 04 18
Joj skuzila sam kako ekipa masovno prodaje nosenu robu za po svega par eura nizoj cijeni, ili cak istoj kao sto je u ducanu... mozda racunaju na one koji ne znaju kakva je cijena u ducanu? Pohlepa ili jos osoba nije spremna odvojiti se od komada odjece i stavi neku ludo visoku cifru, pa ako netko odluci kupiti bude ''a ok, neka se proda, dobila sam puno para za to''. Ali... Da li vrijedi i obrnuta situacija? ,:) npr. da netko ne zeli kupiti stvari jer ih netko prodaje po smijesno niskim cijenama pa misli da ce biti zakinut sa kvalitetom/izgledom odjece? evo vec neko vrijeme prodajem i tu i na FB (stavim identicne stvari i iste cijene) svakakvih marki (NY, H&M, Bershka... ocuvano, nesto i sa etiketom) prvo po 3€ pa 2€ i sad 1€, cisto da se rijesim i da imam sitnog u dzepu (studentski zivot), i svaki puta kada smanjim cijenu mi se sve manje ljudi javlja x-)
2023 04 22
> Ppet_ra: > Ali... Da li vrijedi i obrnuta situacija? ,:) npr. da netko ne zeli kupiti stvari jer ih netko prodaje po smijesno niskim cijenama pa misli da ce biti zakinut sa kvalitetom/izgledom odjece? evo vec neko vrijeme prodajem i tu i na FB (stavim identicne stvari i iste cijene) svakakvih marki (NY, H&M, Bershka... ocuvano, nesto i sa etiketom) prvo po 3€ pa 2€ i sad 1€, cisto da se rijesim i da imam sitnog u dzepu (studentski zivot), i svaki puta kada smanjim cijenu mi se sve manje ljudi javlja x-) Da, upravo to.... Ja sam baš stavila Lancome Genifique serum za lice u mini pakiranju od 7ml. Napamet sam stavila cijenu od nekih 48kn - budući da sam taj serum kupila u Notino discovery boxu. U njemu je bio taj serum, puder kojem je prošao rok trajanja pa sam ga bacila 😀 i još 3 testera od po 1ml (koje sam u međuvremenu poklonila kupcima, jedan tester je još uvijek u ponudi tj. poklanja se...). Cijeli box sam platila mislim 55 ili 56kn - i onda slučajno malo pogledam - i vidim da se to isto pakiranje seruma prodaje po duplo većoj cijeni. A pretpostavljam da je kupljen na isti način kao i moj. Već sam prodavala na sličan način mini ruževe iz Lancome koji su bili zapravo poklon uz kupnju (iako to i nije baš gratis, budući da bi to dobio, moraš poprilično potrošiti :D) - i onda je bilo upita zašto mi je cijena tako niska. Ili recimo za YSL torbicu... pitanje je li original (jer sam valjda stavila prenisku cijenu). Tak da ponekad ne znam što bih mislila, stvarno :D
2023 04 24
> Billiejean89: > Evo moram oživjeti temu i izraziti svoje čuđenje na određene cijene, potpuno nerealne. Primjerice vidim iznošene tenisice u polu raspadu, ali brate neka marka kao, cijena npr. 1000kn. Ono wtf? Možda su u pitanju golden goose tenisice 😂😁
2023 04 25
> AmayaPuflerova: > Znači, nije mi se učinilo da su pojedinke lupile cijene ko da je obleka iz nekog fancy butika. Pa dajte se uozbiljite sa tim cijenama. Ovo je trebalo biti mjesto gdje možemo prodati svoje krpice i kupiti nešto drugo po prihvatljivim cijenama, ali ono što vidim jest čisto pretjerivanje, prešetavanje sa brendovima i mišljenje da ako je brendirano, onda može cijena kao iz dućana. > Pa radije ću onda otići na facebook marketplace i proći triput jeftinije nego ovdje više kupovati. > Suknje po 200+kn, pa jesu se neke pozdravile sa pameću. Cipele po 300+kn. Pa u Deichmannu su jeftinije. > Ovdje sam prije znala finu robicu kupit za pristojne novce, ali sad...kad vidim te cijene, smuči mi se momentalno. > I primjetih da je jako puno robice u manjim brojevima. Znači, za nas malo mesnatije žene nema ništa. > Jel to preprodaja u igri ili neka pohlepa, ne znam, ali mislim da ću opet biti odsutna na dugi period. Ova situacija veze nema sa zdravom pameti. To u vezi veličina sam i ja primjetila. Ja sam 40/42 mission impossible. Da ne pričam kako filter opcija kod.pretrage uopće ne funkcionira., Ni veličina, ni materijal, ni key word. Pregledavam evo već 80tu stranicu "viskozne hlače". 😂
2023 05 01
Znaci dokle ide bezobrazluk sa cijenama ovdje na krpicama…. Primjer 4 uzork parfema po 2 ml sa sluzbene stranice MFK dode 14 Eura, cak mislim da se postarina ne placa, ali nisam 100 % sigurna pa se ogradujem, da bi jedna korisnica ovdje svaki uzorak od 2 ml prodavala po 14 eura, a baccarat rouge 540 cak po 16 eura, znaci ona je sva 4 platila 14, eura a sada zeli zaraditi 60 eura za ta 4 x 2ml!!! Stvarnooooo 😳😳😳 Cestitam onome tko od nje kupi i svakako njoj ako joj to i uspije!!! 👏
2023 05 08
> Ppet_ra: > Joj skuzila sam kako ekipa masovno prodaje nosenu robu za po svega par eura nizoj cijeni, ili cak istoj kao sto je u ducanu... mozda racunaju na one koji ne znaju kakva je cijena u ducanu? Pohlepa ili jos osoba nije spremna odvojiti se od komada odjece i stavi neku ludo visoku cifru, pa ako netko odluci kupiti bude ''a ok, neka se proda, dobila sam puno para za to''. > Ali... Da li vrijedi i obrnuta situacija? ,:) npr. da netko ne zeli kupiti stvari jer ih netko prodaje po smijesno niskim cijenama pa misli da ce biti zakinut sa kvalitetom/izgledom odjece? evo vec neko vrijeme prodajem i tu i na FB (stavim identicne stvari i iste cijene) svakakvih marki (NY, H&M, Bershka... ocuvano, nesto i sa etiketom) prvo po 3€ pa 2€ i sad 1€, cisto da se rijesim i da imam sitnog u dzepu (studentski zivot), i svaki puta kada smanjim cijenu mi se sve manje ljudi javlja x-) Mislim da je stvar psihologije. Ljudima se ne isplati kupiti majicu za 3 eur i platiti postarinu na to isto toliko. Ali ako je majica 6 eur, a postarina besplatna, e to je vec prilika. 😂
2023 05 13