Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Ajde molim te, kad bi Chanel torbicu vidjela ,onesvijestila bi se.
2012 12 15
Radije pitaj drage sudionice da ti kažu same.Sve je u prvoj temi koja je obrisana.
2012 12 15
Ne kvači se stalno za prvu temu , ti možeš pričati tu protiv njih one protiv tebe, teme nema tako da se ne može tu ništa dokazat. Ali zato postoji ova tema i u ovoj je jasno kao dan tko koga napada.
2012 12 15
Pasalo to Vama ili ne.
2012 12 15
Ovo je defenziva ne ofenziva.
2012 12 15
Za sve koji nisu informirani prva tema je tekla tocno ovako kako tece i ova......i pitanju je malo kulture nista drugo......
2012 12 15
Dakle, tvoj "zdravi razum" Niikii ti govori, da ćeš ti prijavit mene i one koji mene brane iako je slijed situacije bio sljedeći " prozivaju mene na jednoj temi, branim se, otvaraju drugu branim se" i onda ja nemam morala i ja sam neodgojena.. i ja vrijeđam kad kažem da postoje psihički neuravnotežene osobe [:sokiran]
2012 12 15
Niikii vi ste humanitarke? mogle ste biti fine prema snjeguljici pa možda bi se smilovala i poklonila vam torbu,jer vjerojatno već ima drugu.
2012 12 15
Pitanje je općeg siromaštva u HR koje eto, nije sve pogodilo.Pa se dotična dosjetila da napravi temu kako se netko može toliko razbacivati da si kupi Chanel i onda prodaje ovdje ( očito se ovdje smiju samo ponjave prodavati) ? Kao što sam već jednom rekla, svatko ima svoja prava.Nema uopće potrebe da se ovdje proziva, linkajući spomenuti artikl sa podrobnom psihoanalizom prodavača.
2012 12 15
I što se Vještice tiče. Stid vas bilo kako ste se obrušile na curu koja vas osobno ništa nije tražila a prigovara joj se što pokušava nekome pomoć. To Vam nikako nije bilo u redu i ja sam joj poslala paketić i curi itekako vjerujem jer sam sve provjerila. Čak se nije niti ljutila kad sam joj rekla koliko sam skeptična i pitala mogu li to provjerit. Ako ne znate sve nemojte onda niti pisati o tome. Prave osobe će pomoć a one koje ne žele , niti ne moraju, nitko nikoga ne sili na išta!
2012 12 15
I to joj daje za pravo da drugima soli pamet?
2012 12 15
Snjeguljica tebi uopće nemam potrebu odgovorit jer koliko sam vidjela napisala si kako više nećeš ništa pisat. Zašto skačeš sama sebi u usta? Ni sama svoju napisanu riječ ne znaš ispoštovat a kamoli što drugo. Ne bih prijavila nijednu od vas radi vaših stvari bile one skupe ili ne, niti zbog rasprave, već baš zbog tih takvih riječi kojima ovdje nije niti mjesto niti vrijeme!
2012 12 15
Ne soli pamet, raspravlja! Razmjenjuje mišljenje, znaš to je kad se skupi par ljudi pa jedna kaže ja mislim ovo, druga ja mislim ono... to se inače tako radi..
2012 12 15
Pomogla sam i ja mnogima u životu pa se ne busam u prsa ko majmun zbog toga. Sad je ona u rangu Marije Tereze pa moram da je poštujem bez obzira što ona druge proziva? Pa nije svoje stvari dala , lako skupljati od drugih pa dijeliti.Iako čisto sumnjam da je toliki altruist.
2012 12 15
ti si provjerila kakvog je imovinskog stanja njena frendica?? molim te gdje to piše?? ima li u kakvim novinama da joj i ja pomognem??? molim te nemoj gluposti pričati.
2012 12 15
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 148