Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

njezino veličanstvo Čokolada :D

obožavam čokoladu. ne mogu zamislit dan bez čokolade!! čokolada u kuhanom, toplom pudingu, topla čokolada, čokolada na domaćicama, kockasti vindijin puding od čokolade, torta Vienna (čokoladna naravno), lino lada, istopljena čokolada u palačinkama, u krafnama... najnovije otkriće-palačinke s toplim kuhanim pudingom od čokolade pomiješanim s bijelom lino-ladom!!! [:poljubac] čokolada- jednostavno savršena [:kesi] [:kesi] [:kesi] !!!
2015 02 23
i mažem se kremom s mirisom čokolade,ah [:hihot] [:hihot]
2015 02 23
Blago tebi , ja na anticandida dijeti [:tuzan] [:hihot] Lagano ludim [:hihot]
2015 02 23
i kakva je to torta Vienna? [:kesi]
2015 02 23
Ima nas više...Chocholate My Precious...Nutela,linolada,mikado riža,monte,vindija pudding,napolitanke čokoladne........ [:smijesi] [:kesi]
2015 02 23
i ja ju obožavam, i evo, treća korizma da sam se odrekla čokolade i svega slatkoga :D do sada je svaka bila uspješna, čak sam i nedjeljom izbjegavala čokoladu :D
2015 02 23
ja imam neke čudne gene-ništa se ne hvata na mene a pređžderavam se svime iznad navedenim [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:smije]
2015 02 23
čokolada je moja ovisnost takodjer [:hihot] [:hihot]
2015 02 23
vienna torta - iz Creme de la creme u Splitu (ne znam dal smijem reklamirat?) i ona iz Caffe St - njammiiiii ... ugl čokoladno tijesto, čokoladna krema, i čokoladni preljev. sve čokolada [:kesi]
2015 02 23
Ja se ni u korizmi ne odricem cokolade :P prvo - nemam ni 50 kg i nema smisla odricati se hrane, treba se odreci losih navika, a drugo - ne mogu, slatko mi treba :))
2015 02 23
Ja se ni u korizmi ne odricem cokolade :P prvo - nemam ni 50 kg i nema smisla odricati se hrane, treba se odreci losih navika, a drugo - ne mogu, slatko mi treba :))
2015 02 23
hahhaha baš to - jednom sam živa -jest ću šta god mi padne na pamet [:smije]
2015 02 23
(još nešto-kad kuhate puding od čokolade-prvo na dno posudice stavite red čokolade za kuhanje, pa izlijte preko toga tri prsta kuhanog toplog pudinga, pa opet red čokolae, pa opet kuhani puding- rezultat se ne može riječima opisat [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 02 23
čoko loko [:smije]
2015 02 23
Znam da nije tema, ali kao dobijete link da vam je ovako plav, tj. da ga se može otvoriti klikom na njega.? [:tuzan]
2015 02 23
1 2 3