Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako financijski izlazite na kraj?

700 kn. I u privatnom i u gradskom. Tako je u mom gradu. Znači svi iz šupljeg u prazno. Još ja nemam djece,i tih troškova. Auto,hrana,mi pojedu sve. prestat cu i pusiti. Iako je to samo ponekad. A dok zapalim sve živce spasim. Hahaa.
2015 11 29
uf ja ga uspila spustit na 75kn
2015 11 29
A je? Kako si ga uspila spustiti?
2015 11 29
Barem bi te cijene vrtića mogli spustiti ako ništa drugo... Sad još kad na godinu i drugi malac krene u vrtić, pa kad mi udare cifru od soma i nešto kuna samo za to, pa je ovaj stariji htio na engleski ove godine jer svi iz njegove grupe idu a on se plaća dodatnih 300 kn, pa svako malo neka predstava ili slično.... aaaaaaaa, da poludiš!!!
2015 11 29
Da,uvijek je to tako. Priredbe,predstave,izleti,blagdani. Sve se želi sve se traži. 300? Naš je 200kn. Da naravno drustvo ide dijete isto zeli ici ali i nauciti. Odlicno je to i korisno svakako. :) Ajojjj!!! zivote skupi! :D
2015 11 29
po tome jer mi muz rvi imam popust na 150 a jos 75 zbog ukupnih primanja
2015 11 29
Svi nas najviše "gule" na toj dječici jer svaki roditelj bi za svoje dijete dao sve... O odjeći i obući da i ne govorim, skuplja je nego za odrasle... Sva sreća pa postoje krpice, tu sam nakupovala stvarno predivne, kvalitetne i očuvane robice za klinca, upoznala super tete i pritom ušparala dosta novčeka :-))))) Eto, svako zlo za neko dobro hehe!!!
2015 11 29
Andrea, imaš li pravo na dječji doplatak? Nama su rekli da ako ostvarimo pravo na to i vrtić će biti povoljniji... no eto, imamo 180 kn veća primanja nego što je granica za ostvarivanje tog prava i banana :-((((
2015 11 29
snjeska e dobro ovo rekla. Gule se najviše po djeci i toj odjeći. Išla sam sad nedavno u nekakve babinje( sve su rodile negdje u isto vrijeme moje prijateljice) Cijene odjeće,kozmetike,baby gym,kadice i ostali strojevi (hodalice,sjedalice)kozmetika. Ma daj. Previše. Ja sam isla na jedan rodendan djecji i kupila pulover za djecaka 1.razred. 149,00 kn u c&a. Ali stvarno je previše za jedan komad odjeće. Tanji pulover-kao vesta.
2015 11 29
snjeska-nemam, ja sam par lipa u preplati
2015 11 29
Andrea užas!!! E to je stvarno peh kad ti zbog par lipa izmakne [:vrti] Teta, e zato su meni krpice zakon hehe!!! [:jezik]
2015 11 29
cesto imam osjecaj da smo mađionicari : ) prije dvije godine smo kupili stan u koji jos nismo uselili jer smo ga od cigle renovirali i evo smo pri kraju jer za renovaciju nismo htjeli dizati kredit nego smo svaki mjesec max. koliko mozemo ulagali tamo. srecom, pa imamo gdje biti, ali kredit ide kao da smo tamo, rezije 300 kuna za stan u kojem nitko ne zivi, rezije za sadasnji stan, dijete, hrana.... i sve je postalo tako skupo. govorim o ovim osnovnim zivotnim stvarima, a ne luksuzu.
2015 11 29
Poriluk, krumpir i mljeveno na sto načina, samo na tržnici ne i u dućanima, trgovačke marke za higijenu, odbiti pritisak mora se, za izlet je- e ne mora se, nije dio redovnog školovanja hebitese, ukinuti taksi, cigarete, alkohol, slatkiše za odrasle, tečajeve za djecu, šmirgl papir za tariguz, periferija za stanovanje, samo jedan ili dakako najjeftinije nijedan auto i šverc komerc po tramovima, trimer za dečke i sinove, sam svoj majstor za žene (farbanje je dakako potpuno isključeno), hrelić i krpice za odjeću, nivea vulgaris za sve, šminka nikada, generički lijekovi, prati veš na manjim temperaturama, isključiti frižider po zimi i držati sve u vrećicama u negrijanoj (:D) kuhinji ili bolje na balkonu, frknuti tv a satelitsku da ne spominjem (hah), gumene trake na prozore i ispod vrata, početak grijanja u 11.mj a dotad al bome i nakon toga debele veste, grijanje samo u boravku, jedan obiteljski mobitel, kava ili bilo kakvo piće u kafiću niti u ludilu, peciva nikad isključivo samo kruh, nijedan kućni ljubimac, lukrativni hobi u slobodno vrijeme, povrtnjak na livadi preko puta ili u dvorištu, itd, itsl.
2015 11 29
uljeshura hahahaahhahahahahaahahahah legendooooooooo
2015 11 29
Uljeshura, mnogi od nas će se prepoznati u većini stvari koje si navela [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 29