Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana...

Totalno sam se razočarala u ovim krpicama....gledam večinom stvari koje su opisane kao nove,kupim ih i kada stignu totalno se razočaram..kako nešto što je puno rupica,izbljedilo ,flekavo,smrdljivo i izlizano može biti novo i nenošeno??? Što je za vas novo i nenošeno???? Pa katastrofa..neki dan su mi stigle tajice opisane kao nove,nisam ih odmah isprobala jer uvijek prvo operem sve što kupim,kada su se osušile probam ih a ono između nogu rupčaga,a nogavice pune sitnih rupica. Zatim mi stignu hlače također opisane kao nove,a ono izbljedile,po etiketi se vidi da su dosta nošene. Kupim cipele također opisane kao nove,stigle su mi neke smežurane,vjerojatno oprane u perilici,džon izlizan ..pa mislim stvarno..nije mi jasno što za pojedince znači novo i nenošeno? Ako je to novo i nenošeno kako onda izgleda ono što im je nošeno.. [:frustriran] A da ne pričam kako mi je cura za te tajice pune rupica nabila cijenu .. [:frustriran]
2014 04 23
Žao mi je što imaš toliko loših iskustava.. Nažalost,mnogima je u cilju uvaliti i riješiti se stvari samo.. Zato treba uvijek tražiti što je moguće više slika i detalja.. Ja sam imala jedno takvo loše iskustvo,sreća pa je bilo malo novca u pitanju..ali gore je to razočaranje i ljutnja.. [:vrti]
2014 04 23
zasto im ne ostavis negativnu povratnu infromaciju a i mi ostale znamo da to nije novo, jednostavno nisi zadovoljna i ostavi negativnu [:smijesi]
2014 04 23
Pa kako je izgledalo na slikama? Jesi pitala prije kupnje? Ja uvijek pitam ((bez obzira na opis)) - jel izbljedilo, ima li nedostataka i slično.
2014 04 23
Kupuj kod mene [:kesi] Žao mi je zbog lošeg iskustva koje sinapisala, i ja sam ih mala nekoliko.. [:sramezljiv]
2014 04 23
Sanjci sto ce da pita ako je ova rekla da je novo...Ako je novo znaci da je novo a znase sto znaci novo [:ljut] [:ljut] [:ljut] kvragu
2014 04 23
ja uvijek sve živo navedem u opisu jer se na taj način nekako ogradim. bezveze mi je da se neke stvari prešute u opisu pa kada ims e javiš ili ti ne kažu u kakvom je stanju ili ti napišu dosta toga pa te to nekako odbije. ovako staviš sve u opis i ako cure i dalje žele kupiti super
2014 04 23
Baš mi je žao...mislim da bi svi nedostaci uvijek trebali biti navedeni pod opisom artikla,jer po meni sve što je prešučeno = prevara [:ljut]
2014 04 23
NIsam nikada nikome ostavila negativnu,samo napišem sve ok a ubiti nije ok jer takve osobe uvijek tvrde da to nije istina i neda mi se prepirati..a stvarno ću početi ostavljati negativne..
2014 04 23
A čemu kukanje na forumu..kukajte u povratne pa da bar druge ne nastradaju ako već vi jeste [:sramezljiv] Jesi tražila povrat novca ili u inboxu si pišete kao da je sve divno/krasno? [:place]
2014 04 23
Za mene je novo,samo s etiketom...ostalo ne... Zato mijenjem samo za knjige.... [:smijesi]
2014 04 23
traži povrat iznosa novca,ROBU VRATI ,ako ne daju prijavi ih pobogu ????
2014 04 23
Sanjci,uvijek ali uvijek pitam jer ima kakvih oštečenja iako piše da je novo i već nekoliko puta mi napišu kao nema oštečenja,sve 5,novo je..bla,bla..a kada stigne vidim da to nije istina . Ajd npr da je pokrpala tu rupu između nogu,ali ne..ja ih obučem a ono propuh [:smije]
2014 04 23
Da,baš to, stvar koja je nova mora imati etiketu...to je po meni novo,a ne kad napišu u opis artikla,nova majica,nošena 2-3 puta...pa ako je nošena,onda se ne može smatrati novom...
2014 04 23
Bas mi je zao sto si naletila na takve stvari. I ja sam naletila na svakakvo,a odgovor dobijem:ovo je sechondhand,ne trgovina...i sto reci... :/
2014 04 23
1 2 3