Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Lumarigold

[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ja sam se sad nasmijala do suza "stidnoj dlaki" , [:hihot] [:hihot] [:hihot] Nije smijesno, oprosti. Njoj je ocito cilj zaradit, nije bitno kakvu stvar posalje i koliko ostecenu [:ljut]
2014 09 01
jao odvratno,takvo nesto uvalit nekome i to po cijeni od 200kn! Trazi pare nazad,ne odustaj od njih.
2014 09 01
fuj [:ljut] [:vrti] [:place]
2014 09 01
Ma smijite se, necemo plakat majketi hahahah Mislim da je stidna Nekako tako izgleda Mozda je majicu nosila ko pumparice pa ovako pozmarila [:frustriran] Majica slikana na vjesalici Izgledala ekstra A ja kako nemam s nikim negativna iskustva nije mi palo na pamet da se i ovo moze desit
2014 09 01
@IvanaHercegovac ova cura nije imala negativnu ...a baš da ceš vidjeti lovu nakon poslane robe,...hm ...baš si kockar teži [:smijesi] @Izabella ...strašno ..to stvarno moraš imati želudac poslati i ulogirati se na krpice ...Ariel s reklame bi tu jedino mogao pomoći ..
2014 09 01
Ma nema veze, sve ok Samo sam vam htjela ukazati na jos jednu besramnost
2014 09 01
Izabella zaprijeti joj malo , danas skoro svatko ima fb , lako se nađe i broj moba ili kućnog ..majica nije bila 20 kn pa da možeš bacit u smeće , a prije svega trebala je bit poklon . Kad sam vidjela ove slike smatram odmah da potječu od jedne teške prljavice , fuj
2014 09 01
Izabella naš kaj bi ja sad napravila, nakopala bi negdje ove kišne gliste i poslala bi joj tu majcu skupa sa tim glistama, i na pošti bi rekla da je lomljiv paket, tak da paze da te gliste ne uginu do tam, pa možda pripaze paket, je**š 10 kn poštarine [:hihot]
2014 09 01
Odvratno, a doticna je ista ko i ova majca, brijem da svijetom hoda krastava...koja ogavna zena, fuj!!!
2014 09 01
Ja bi joj iz Splita došla doma u Šibenik [:smije]
2014 09 01
Pa kisna glista vrijedi vise nego ova prljavica lazljiva, govno joj posalji.
2014 09 01
Volim vas, hahahaahahaba Nasmijale ste me hahaha Missice, sve je to lipo al jebote ko ce glistu uzet u ruku hahaha
2014 09 01
Ni ona bershka bijela majica ne izgleda baš bijelo na slici... isuse fuj..ovo je stvarno ogavno. to je ono "jednom nošeno" prije stavljanja na krpice i onda opet nošeno... kakva prljavica fuj! [:boji]
2014 09 01
ili crve oni su još gadniji [:ljut] [:smije]
2014 09 01
Ne diraj gliste i one zele zivjet, pokupi pasja govanca [:smije]
2014 09 01
1 2 3 4 5 6 7