Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Lumarigold

el mogu dobiti ovdje link od te Lumarigold?
2014 09 01
Imaš ju pod povratnima o kupcu kod Izabelle
2014 09 01
Iss kad vidim što se i po kojim cijenama kupuje, dođe mi da dignem svoje cijene za 50 %... Dat 200 kn za rabljenu majicu i ne tražiti dodatne slike.. veliki rizik! Na stranu da je prodavačica koma, ali zato čitajte komentare koje cure imaju...
2014 09 01
Hahahahaha E daaa Imam rota,njegova bi bila taman [:hihot]
2014 09 01
kakva drznica sram ju može biti!!
2014 09 01
Sad cu ja jadna dobit negativni ni kriva ni duzna
2014 09 01
Pa sta je najbitnije takvi ne znaju za sram, glavno da je lova u dzepu.
2014 09 01
Ove fleke su mi onako...Vanzemaljskog porijekla u najmanju ruku. Kao da je netko smandrljao na sebe šalicu kave dok se šminkao. Kakobilo,nije bitno koliko je koštala. Ni to da li je nošena ili ne. Bitno je da kupljeno stigne u dobrom stanju,oprano ili s etiketom.Bez fleka i rupetina od moljca velikog kao klokan.
2014 09 01
Onda ces slati adminki poruku, ako treba svaki dan tako dugo dok ti ju ne obrise.
2014 09 01
Trebala si jos u negativnu zalijepit link ove teme za sve one koji zele vidjet slike nove majice [:hihot]
2014 09 01
pa nebi dala tolike pare da je od zlata [:sokiran] ..ajd na greskama se uci,al bome ovo je velika greska ,jer nisu mali novci u pitanju...
2014 09 01
Degutantna je ovdje jedino cinjenica da je artikl u uzasnom stanju. Mislim da se vise manje svi cude, a ne pljuju.
2014 09 01
SOPHIELA ovakva tema je korisna kako se jos neka clanica ne bi na ovaj nacin zeznula! jer ne radi se o sitnom propustu prodavaca, nego o kradi i bezobrazluku
2014 09 01
Sophiela- bezvezan ti je komentar.
2014 09 01
malo tko od nas koji čitamo po forumu će se između tisuća članica odlučiti baš za kupnju kod te članice, a za one koje se odluče, prije će pogledati ocjene (a mnogi od njih i unatoč negativnim nešto naručiti pa također kasnije zatrpavati forum ovakvim temama) nego pretraživati povijest tema na forumu. jednostavno ukazujem na činjenicu da se forum zatrpava ovakvim temama gdje nezadovoljne članice traže utjehu i podršku ako je i drugima fuj, ono što je očito da je fuj. jednostavno polazim od stajališta da bi se mnogi ljudi kojima se ovo desi (vlastitom odgovornošću) "povukli u sebe i tamo i ostali" jer koliko god ovako pljunuli po drugome, pljunu i na sebe ...
2014 09 01
1 2 3 4 5 6 7