Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Lumarigold

Hvala vam na podrsci, Lumari se nije oglasila pa joj mozemo ovim putem pozelit lijepe snove hahaah
2014 09 01
Kraljnji bezobrazluk je kad se prave grbave i ne odgovaraju na poruke nakon što te svjesno zeznu. Tako da- neka ovakvih tema. Uvijek se sjetim one svoje koja mi to napravila [:hihot] ..pa sam bila prisiljena njenu mamu kontaktirati da mi za prljavu i potrganu krpetinu vrati moje novce i evo nje da otkud mi pravo to učiniti [:smije] ..jer, eto, ne živi više s mamom.
2014 09 01
Sophiela ne najbolje je da doticnoj hvalospjeve pisemo. Cinjenica je da je ovo podlo i pokvareno i takve stvari treba podijeliti na forumu!!!!
2014 09 01
Sophiela zna najbolje, vidis da nam je sve lijepo objasnila i rekla da sam pljunila na sebe pa se ti misli. Kreatvno- hahaahha, sram te bilo! Jaahahha
2014 09 01
Nasla sam je na fejsu Jupiiiiii Ionako cu skoro u sibenik pa se budemo vec nekako vidile:)
2014 09 01
Ajd posalji majcu Sophieli da se lupa s njom po glavi [:jezik] Mislim najbolje da se skrivaju sve vrste prevaranata koji vrebaju na krpicama i sire. Pa nitko nije napisao laz, majca je odvratna, za bacit u kantu, a za nekoga tko je sposoban ovakvo nesto poslati, ne mozes napisati nista lijepo!!
2014 09 01
Izabella stvarno uzasno,zao mi je sto si bacila tolko para na tu krpu [:frustriran]
2014 09 01
zaslužuje svaku osudu. Naravno da postoji rizik da nešto neće odgovarati, da boja nije ista kao na slici, kvaliteta, da je možda oglas ušminkan da se prije proda i svi koji kupuju moraju biti spremni na rizik. Ali poslati prljavu krpu sa dlakama za 200 kn??? [:ljut]
2014 09 01
Eto, vidite zašto je ovo ogavno...jer se javi žena koja protiv druge žene ovdje podigne uzbunu, bez da se ova druga uopće javila (koliko si čekala da ti odgovori?), i onda se javi još jedna koja se ne slaže s ovakvim načinom babarenja i gađenja po forumima, pa se odete i na nju posrat, najbitnije je da se svi slažu s uvodničarkom i tema baš lijepo teče. jednostavno ne volim ljude koji svoje pogreške nastoje ublažavati tako da krivnju prebacuju na drugoga i još k tome povlače k sebi iste takve žensturače kakva je i ona sama....Za takve mi intuicija uvijek govori da nešto nije u redu, pa vi kako hoćete. Uživajte u negativnostima, a ja se nadam da će se na forum vratiti dobre stare teme od kojih svi imaju pozitive i koristi.
2014 09 01
Isto tako za dva dana se može javit ova druga protiv koje je ovdje riječ i reći da si majicu sama ukenjala...pa tvoja riječ protiv njene, i opet će se javit svakakvi konstrunktivni komentari kojima j glavna riječ "fuj" i tako u nedogled, dok ti tema ne bude zaboravljena, a javi se neka druga pametnica koja preko ovog sajta kupuje krpice za 200 kn pa kad dobija krpu, traži na forumu advokate
2014 09 01
Ova majica zgleda ko da je gnoj razmetala po gorici(malo zagorske alegorije). Fuj. Moja roba ide kupcima tolko mirišljava da ju peru [:zaljubljen] true story [:smije] Za 200 kn i takvu prevaru fkt treba imati muda [:smije]
2014 09 02
Po tebi sam ja trebala sutit i pokrit se usima jer , ZAMISLI MOGA GRIJEHA JEBOTE PLATILA SAM 200 kn misleci da je neko posten ko sto sam i ja?! Daj molim te?!?!
2014 09 02
"ovakvim načinom babarenja, gađenja, posrat, žensturače, ukenjala, pametnica"...moram priznati da me se dojmilo ovo razmišljanje. Mir i dobro, a najviše pozitiva koja se širi prije svega se da osjetiti. [:hihot]
2014 09 02
sophiela, ti baš moraš uvijek biti kontra svih, dijelit epitete poput žensturače, štraca, itd. baš je čudno kako uvijek ti imaš problem sa svima. pa makar nisi u pravu, al nedaš se.
2014 09 02
Nije mi jasno...da li bi trebale pljeskati od sreće što postoje besramnice koje šalju prljavu robu za 200 kn? Što pozitivno tu možemo izvući? [:hihot] [:smije]
2014 09 02
1 2 ... 4 5 6 7