Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Lumarigold

A upravo radi tog rizika koji spominjes i jesmo jedni drugima tu da si bar malo pomognemo, sto ne?
2014 09 01
Pa i pljunila sam na sebe kad sam otvorila paket.
2014 09 01
ne kuzim po cemu je pljunila na sebe? eventualno je ispala naivna, ali ne i lazljiva, pokvarena, kradljiva itd. a ti ne otvaraj teme ako ti se ne citaju [:sokiran]
2014 09 01
Sta nema ovoliko naslova i svega da bi forum bio za razlicite teme? Isuse...
2014 09 01
Sandrlje- hvala. Bolje da ne komentiram .
2014 09 01
Isuse, fuj, fuj, fuj! Majica ili je nošena u komadu par tjedana bez pranja pa ti poslana ili je nošena par tjedana i bez pranja spremljena u ormar, pa usout još i požutilo sve što je požutjeti moglo. Fuuuuuuuuj!! Pa ovo ni turbo iskuhavanje ne bi povratilo u bijelo boju! Nadam se da će korisnica kada pristane na vracanje novca biti blokirana, jer je ovo stvarno sramota. Ali ja živim u zabludi, kad već sada ignorira, onda neka dobije trajnu blokadu.
2014 09 01
Adela hvala:) A znas kakva je u zivo?! Sram me odnit na kemijsko majkemi
2014 09 01
O boze, ja takvu majicu nebi nikome ni poklonila, ona je dobra za pod oprat, a ne za prodat [:vrti]
2014 09 01
Ma gadljivo Ne znam sta se uopce radi s tom robom da ovako pozuti
2014 09 01
Sophiela, korisnicu se treba prozvati ovako javno da nas što više vidi kakve stvari zapravo uvaljuje za dosta dobre novce, i k tome još ignorira javljanje. Da se javila Izabelli i pristala na povrat novca, misliš da bi tema bila otvorena?! Pa ja mislim da ne bi. Ukazuje se na rizik kupovine kod dotične. A tebi ako je u redu da netko posalje tako ogavnu stvar koja nije ni za brisanje poda jer bi se pod ufutao, onda ju kupi od Izabelle.
2014 09 01
ufuftao [:smije] predobro Pa ta majica i nova u ducanu nije bila toliko? Mislim, ne kupujem u tom ducanu, ali pretpostavljam. Joj joj
2014 09 01
[:smije] [:smije] nina, ufutao, a ne ufuftao [:smije] [:smije] [:hihot]
2014 09 01
Ahahahaha, vidim da...bas sam plavusa [:smije] Al i to ufutao, prvi put cujem [:smije] Suze mi idu [:hihot]
2014 09 01
prvo za majcu polovnu 200 too much al ajd i to na stranu al da izgleda ko da je kopala krompire u njoj ne virujem ... [:sokiran]
2014 09 01
Ufutao je drugi naziv za usmrdio, samo je usmrdio malo uljepšana verzija [:smije] [:smije] Naravno, nije književna zamjenica, to iz naroda nastalo [:smije] Ali sad mi je "ufuftao" bolja verzija [:smije] [:smije]
2014 09 01
1 2 3 4 5 6 7