Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

sta napraviti?!?!

U utorak (oko pola 4 popodne) poslala sam paket poštom,obicno (na molbu korisnice)...u cezvrtak mi javlja nije doslo,u petak opet,i danas ljuto da i dalje nije doslo i da.sumnja u to da sam uopce poslala...paket je poslan a jedino sta imam je racun jer je slano obicno,na njen zahtjev...kaze u posti 3 radna dana...ata napraviti? Dosada sve uredno.stizali...tete u posti nabrijane i nista previse ne daju informacije.... :(
2014 12 20
ne brini meni je jednom stiglo tek za 14 dana;neka se strpi malo ako je vec trazila obicno slanje.
2014 12 20
Nazalost nista...obicno slanje je uvijek veliki rizik i kupac, kada ide na njegov zahtjev obicno, mora biti svjestan toga... Sada je i blagdansko vrijeme pa su prstici djelatnika duzi, a oci znatizeljne... [:tuzan]
2014 12 20
Kiki,no sikiriki... [:poljubac] Stici ce, meni stigne u par danaa aednom zaruzilo 10-12!!! A u ostalom kupac je tako trazio!!! [:smijesi]
2014 12 21
Sad su guzve i meni je preporucena posiljla dosla nakon treceg dana
2014 12 21
Pa ja sam par puta naglasila da koji puta duze putuje pogotovo sada blagdani,guzva...al nekako nema razumjevanja :/ Al nikako mi nije jasno da se zagubio,poslan je sa gl. Kolodvora u zg od kuda paketi krecu...a neznam da li postoji ikakva mogucnost pronalaska paketa ako je obicno slanje?
2014 12 21
Ja uvijek šaljem preporučeno. Ukoliko kupac zahtjeva obično (dakle, bez broja za kontrolu pošiljke), naglasim da ide na njegovu odgovornost ako negdje zaglavi. Nije ta usluga toliko skupa da si je ne možemo priuštiti.
2014 12 21
ja kad šaljem obično uvijek javim prije odlaska na poštu da odem slati,vratim se doma kroz 30-tak minuta i odmah poslikam cijedi račun, datum,vrijeme i ostalo, zakeljim ovdje curi,i tako je ona sigurna da sam poslala i nikad nikakvih problema... pričekaj malo,,,možda će doći skoro... meni je 7 dana najduže pošiljka kasnila koju mi je cura slala, isto sam sumnjala,ali na markici je pisalo i vrijeme i datum tako da cura nije lagala, znači do pošte je
2014 12 21
Meni je isto ponekada znalo kasniti i preko tjedan dana,ali uvijeeekkkk uredno stiglo...
2014 12 21
nemojte slati običnom poštom, tako se ne možete obraniti od eventualnih napada...
2014 12 21
Ma da...nikada do sada problema,sad se bojim da ce mi spicit negativnu... [:vrti] Nisam se sjetila sa tim slikanjem odmah...poslala sam joj sada racun sa datumom i vremenom...al kazem,to.je sve sto imam...
2014 12 21
Od sada vise sigurno nebudem slala obicno [:ljut] [:ljut]
2014 12 21
božić je, pošta je ukomirana, a ona bi obično. ja takvima naglasim da ako se zagubi oni odgovaraju... [:vrti]
2014 12 21
ma nemoj se sekirati bude došlo, nebude ti ostvila negativnu, ako ima razumjevanja pričekat će još malo, ipak, kak ljudi kažu, božićno je vrijeme, svi nešto nekud šalju i normalno da sev kasni više manje! Bude sve ok, bez brige! ;)
2014 12 21
Meni je ejdnom došlo za preko 15 dana,, jedini problem bio što je cura rekla da je poslala preporučeno prioritetno a ispalo na kraju da je poslala obično slanje i jedan dan me dočekalo na podu ispred stana ostavljeno tako..iako sam mislila da neće ni doći, a cura već ponudila i povrat novca..
2014 12 21
1 2 3 4 5