Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

FACEBOOK I SMRT U OBITELJI

Općenito ne kužim objavljivanje svega i svačega na face-u ili općenito na netu, kad je kum umro kuma se uredno ulogiravala na njegov profil [:tuzan] Svima nam je to bilo grozno, al ako je njoj pomoglo da se lakše nosi s time tko smo mi da sudimo.... [:tuzan]
2015 03 12
Fb nemam i hvala dragom Bogu na tome! Previse mi je i ovo sto cujem sa strane,a ne da sam dio toga! [:boji] [:znoji]
2015 03 12
ja pazim tko mi je prijatelj na fb i neke slike samo ja i familija mozemo vidit, jer mob se izgubi, komp ili laptop pokvari i tako sacuvam neke stvari....mene nerviraju konstantne izjave balavurdije godista od 96 pa nadalje sto pricaju "mi hrvati, mi katolici, rat ovo ili ono" a pojma nemaju, ja neznam bila sam mala...a neki ljudi kojima se dogodilo lose zele zaboravit a ne nakon 20 i kusur god citat o tome i izjave o silovanju 48h itd....a gdje su seve i rozga i ostale sa svojim slikama i natezanje cije su sise jace i sl...mogu i ja objavit ponjavu i postat slavna i izvaljivat gluposti kao ava karabatic....ne vidim smisao toga....imam fb zbog rodbine po cijeloj hr i vanka....jedini razlog
2015 03 12
Nemam fb profil, grozno mi je dijeliti svoju najdublju intimu šakom i kapom, a objavljivanje fotki djece mi je najgroznije - moj dom, obitelj, djeca, najdublja bol i najveća sreća - sve bi to trebalo biti zaštićeno i otkriveno samo najprisnijima ...
2015 03 12
totalna istina...baš sam o tome ja razmišljala...jedna cura koju imam na FB je napisala: Umrla mi je baka...Počivaj u miru anđele :'( WTF???? i onda svi lajkaju i žale je a ona odgovra sa hvala i kako joj je teško ali da je život takav... ja si mislim: Ma teraj se............. ne znam, ljudi željni pažnje.. a ta Šalov je bolesnica žešća, to je pokazala i kad je bila u šou...šteta šta će napraviti pravu kretenkinju od male.
2015 03 12
svatko ima pravo raditi šta hoče, možda im je tako lakse
2015 03 12
Fb i ostale mreze su smece jer nisu ljudi svjesni da ih se kontrolira a o mobitelima necu ni da pricam
2015 03 12
sa sam pogledala njen video, sto je ucinila od dijeteta....uzas, bolje plese moja cura do 2ipo god, a ono nije ni ples, a o narodnoj muzici i onakvim tekstovima da ne govorim...bljuv [:vrti]
2015 03 12
Nisu mreže smeće, stvar je u neznanju. Ako si svjestan koji se podaci prikupljaju i kako, te na koji način sve ostaje zabilježeno, ja ne vidim problem. To sve može biti dobar alat za privatni i poslovni život samo ako ga znaš koristiti. [:smijesi]
2015 03 12
Ljudi su postali čudni, s napretkom tehnologije pada IQ čini mi se. I svi bi pažnju, i svi bi status, svi bi dijelili mišljenja, ali nikakve produktivnosti od njih/nas Možda je to uvijek bilo tako, ali sada imamo fejs pa znamo zasigurno uglavnom, i ja obrisala, da me ne bi povuklo, sad sam samo na instagramu [:smije]
2015 03 12
ComeStai-slazem se
2015 03 12
nitko nije spomenuo selfije [:hihot] [:smije] [:kesi] ja nemam ni jedan, ali ima ih koje svakih po ure stave novi [:vrti]
2015 03 12
Slicno sam vidjela kod jedne kad joj je umrla mama
2015 03 12
inače, selfitis je priznat kao bolest. halo?? selfitis je priznata bolest u svijetu, ne znam da li da se smijem ili plačem. a kda se sjetim da imam kćer, onda me hladni znoj oblije.... šta ako mi ona postane jedna od njih. pa bljuv bljuv bljuv
2015 03 12
Mexicana potpisujem. Ja imam profil na umjetnicko ime bez slika i ni u ludilu slike moje djece. Rijetko tko iz realnog zivota zna za moj profil na faceu. Koristim ga za informiranje druzenje s istomisljenicima i neke druge stvari duhovne prirode
2015 03 12