Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

FACEBOOK I SMRT U OBITELJI

Nemam face.Vjerojatno ga nikad neću ni napraviti.I opet živim i funkcioniram...ne fali mi. Mislim da su neki ljudi,ne svi, stvarno pretjerali u tome,postali ovisni o tom tipkanju....a nažalost i sve više djece...
2015 03 12
Meni su selfiji ok, nekih osoba, koje su mi zanimljive i lijepe, nikako isprazni pozeri i pozerice. Instagram mi je bio super na početku, dok još nije uzeo maha kod nas, bilo je super slika, sad je već sve postalo isfurano. al opet, nađe se stranica zanimljivih. tumblr je još uvijek zakon, bar meni
2015 03 12
pa mislim većina vas je baš promašila komentirati ono što je mene zanimalo i ono što je kao tema. Hrpa ljudi ima profil na faceu, netko objavljuje svašta, netko ništa, objavljuju se rođendani, svadbe, krštenja, noćni provodi itd... meni face služi za druženje sa obitelji koja je stvarno ogromna jer moj tata ima 6 brata i 6 sestara a mama još 3 brata, bratića i sestrična cijelo more, većinom i oni već imaju klince, ne koguće je nekoga ne zaboraviti....., ali kad vidim da ljudi objavljuju svoju bol radi umrle bliske osobe i naslikavaju se u suzama to mi nikako nije jasno....
2015 03 12
fotka 'Dama u teškoj boli', 'Djevojka u koroti', 'Nema bola kao što je moj'.........Nije li to bolesno ?
2015 03 12
najgore mi je kad ekipa stavlja slike tek rođene bebe,još ju nisu ni oprali,a na je već na fejsu....
2015 03 12
Imam frendicu sa statusima tipa: na hitnoj,u bolnici I onda kad drugi postave kaj je bilo napiše kaj te briga nije za javnost,ne moraju svi znati?? [:hihot] koj vrag stavljaš na fejs ako ne želiš da svi znaju,, [:vrti] ,eventualno napiše inbox.....
2015 03 12
1 2 3