Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Što poklanjate za godišnjice veze?

:) Bliži se i moja treća godišnjica veze. Ijuuu :) Što poklanjate dečku?
2015 08 08
Vrijeme [:zaljubljen]
2015 08 08
Svake godine si poklonim jedan fini parfem [:smije]
2015 08 08
Sebe [:hihot] ...
2015 08 08
Slažem se malllaaaa [:smije] Ali ako želiš nešto materijalno... ovisi s koliko novca raspolažeš i kakvi su njegovi interesi ili što mu možda trenutno treba. Novčanik, sat, neki dres ako je fan sporta i ako mu je to od velikog značaja [:hihot] , ili nešto fore radi- neke smiješne boxerice ili tako neke sitnice. A definitivno preporučam da jedan od poklona bude nešto tvoje što će imati zauvijek i što će mu danas-sutra značivi više nego išta što mu sad pokloniš, a to može biti recimo neka mala knjižica sa vašim slikama, i ispod svake datum ako ga se sjećaš i rečenica-dvije [:smijesi]
2015 08 08
Ja isto kao i Kitty, poklonim si nešto luuudo [:hihot] Tko je vidio mužjake darivati. Pa tko mu kuha, pere pegla svakodnevno [:place] Danas sam provela dan u društvu s metlom i krpom pa mi romantika nije jača strana [:jezik]
2015 08 08
Može duuuuuga masaža cijelog tijela maslinovim uljem, sve dok ulje ne nestane, jako sexy... Moj momak uživa u mirisu lavande, pa imam ulje, pa mu masiram sljepoočnice, glava mi njegova bude u krilu, to znaju biti jako romantični trenutci.... [:sramezljiv]
2015 08 08
Samo sljepoočnice? [:jezik]
2015 08 08
sa maslinovim uljem ostalo [:hihot]
2015 08 08
ček za svaki dio ima posebno ulje? [:hihot]
2015 08 08
Maslinovo ulje.... Jel ga poslije okreneš na gradele [:hihot] [:jezik]
2015 08 08
Lavanda je jaki miris, baš za opuštanje, a od maslinovog ulja mu bude koža tako mekana, kao bebina [:zaljubljen]
2015 08 08
nemoj ga previše namazati, da ti ne isklizne [:jezik] Što mi je danas, samo lupam.... [:hihot]
2015 08 08
Ma neka ga maže, važno je da onaj najbitniji dio ne isklizne [:jezik] eh ja lupam svaki dan, malo zezancije ne škodi [:smije]
2015 08 08
imam dosta velike nokte, ne bude tako lako [:smije]
2015 08 08
1 2