Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Herbalife iskustva

Ima netko iskustva sa Herbalife shakeom ? Htjela sam ga probati ali mi je stvarnooo skup,pogotovo kada sam čula da ti jedan shake otprilike traje 12 dana ako ga želim konzumirati za doručak i večeru [:vrti]
2015 08 13
To je dodatajk prehrani, dakle smrsaviti mozes i bez toga. Osin toga pogledaj sastav šejka..... na 33grama ugljikohidrata - je 33g ŠEČERA [:sokiran] Prodvačima herbalajfa je ispran mozak.. i bit ce jako uvjerljivi u tome.. Ja ti savjetujem da radije te novce ulozis u neke male utege, bučice, teretanu, pilates......... imas grupu na fesju vjezbanje s Jillian Michaels.. mozes se ukljuciti.. mislin- nisi luda valjda dat 1500kn u mjesec dana za neki prašak pun ugljikohidrata i šečera- upitne kvalitete.. ko da nemos vitamine, minerale- dobit iz obicne hrane? tih 1500kn potrosi radije na eko hranu u ducanima zdrave prehrane. ili bilo sto drugo (ljetovanje npr)
2015 08 13
Baš tako
2015 08 13
Bacanje novaca u vjetar...
2015 08 13
Nemoj taj herba"life" nikako koristiti.Obični kineski škart. Isto kao i onaj nupo.
2015 08 13
...upravo tako..MalaDalmatinka lijepo si to rekla.... [:smijesi]
2015 08 13
Rađe smanji ugljikohidrate, povećaj proteine, ubaci tjelovježbu i rezultati će sigurno biti vidljivi.
2015 08 13
Gea, potpis.
2015 08 13
Meni je bio ok čisto iz razloga što ujutro nisam mogla baš jest pa bi to smućkala i bilo mi je super. Ne znam kakav je i da li je uopće za dijetu, to je po meni čista zamjena obroka, ništa manje ni više, dođeš na isto ako popiješ to ili pojedeš zobenu kašu s voćem.. btw, imam jedan nedavno otvoren, dva puta smućkala dozicu, skoro pun, ako koga interesira nek mi se javi na pp- vanilija [:zaljubljen]
2015 08 13
mogla si tako smućkati jogurt i popiti,zdravo i jeftino. [:pospan]
2015 08 13
ma ne kupuj ništa, više proteina i manje ugljikohidrata.... ja recimo jedem ugl sve ali gledam da kupujem npr mliječno s manje masnoće , zobene pahuljice a ne one klasčine il čokoladne, meso jedem ugl piletinu i puretinu itd, ako mi se nekaaad pije sok popijem čašu cole zero il cedevitu light, il samo iscijedim limun s vodom..... i tak [:kesi] samo prehranu promjeni i bit će rezultata i naravno neke vježbice bi bilo poželjno...
2015 08 13
izbjegavati općenito sve light proizvode.jer jogurt sa 0,9%mm nije ništa osim vode.coca cola zero i light je živi otrov prepuna umjetnih zaslađivača i deset puta gora od obične... smanjiš UH poput kruha,krumpira i sl.povećaš unos proteina i povrća.klasika.
2015 08 13
Ima u Mulleru od Fit Vitala jedan napitak, od vanilije, zove se nekako Wellness drink, koji je gotovo identičan u sastojcima onome od Herbalife-a, a košta negdje 20-ak kuna [:smije]
2015 08 14