Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Za KOLAČE i TORTE!

Ne,mislim samo na tupperware,inače ta "vrsta" šprice nije nešto .A šprica za kolače mi ne treba trajati dovijeka [:smije] .imam neke stvari od tupperwarea,istina kvalitetne su,traju i traju [:smije] (većina).Samo kaj je kod nas preskup i precjenjen. Kaj se tiče offertisime ne ne kupujem ni sama tamo previše,makar sam vidjela kako je plastika od hrvatskih proizvođača i talijanskih.Staklo i sl je kina i turska kao i u većini trgovina.
2015 08 16
Ja nisam predugo u Tupperwareu, i pocela sam se time baviti jer sam skuzila da su snizili cijene i da si svatko moze priustiti nesto, pogotvo na akcijskim ponudama koje se mijenjaju svaka 4 tjedna. Sijecam se vremena kada nisi mogao kupiti nista uspod 200kn. Sada se stvarno nade puno toga na akciji. Evo recimo sada su na akciji 4zdjele Nova Klasika za 174kn. Te zdjele ja imam preko 15godina. Tako da mislim da nije to vise tako strasno kao sto je nekad bilo. Jasno ima i skupih stvari ali nekad i one budu na akciji. Samo treba pratiti. Ko zeli katalogic javite se u inbox. :) jer ovo je ipak druga tema.. :)
2015 08 16
1 2