Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomozimo i ovoj curi..

U Rijeci se skupljaju novcana sredstva za oboljelu djevojku Marinu, pa bi bilo lijepo da i ostatak Hrvatske sudjeluje u humanitarnoj akciji.. Potrebno je skupiti 80.000 eura a oni su skupili tek 90.000kn, s obzirom na njezino tesko stanje, pojavio se jos jedan tumor i sad je u pitanju zivot. Da ne duljim ostaviti cu vam link, pa procitajte malo, i pomozimo joj ! [:tuzan] www.mojarijeka.hr/vijesti/humanitarna-akcija-za-pomoc-marini-vukusic/
2015 08 21
taman sam i ja htjela objaviti to tu pa vidim ima tema već :) Marini osobno poznajem i cura je divna i hrabra i snažna, možda više nego mi koji smo zdravi. I zaista ako netko zaslužuje pomoć onda je to ona! Izdvojite koliko možete i pomozimo zajedno <3
2015 08 21
ajme, Bože, neopisivo tužno...osobno pomognem svakoj humanitarnoj akciji sakupljanja koliko u tom trenutku mogu izdvojiti.. mozda nije puno, ali je definitivno od srca.. ali mi nikad nije jasno zašto se novcima oko kojih se vode polemike čiji su,kome će pripasti ili sl... naglasak pogotovo stavljam na slučaj Nore Šitum ili malog nam anđela Josipa Frigana...(samo neki od poznatih slučajeva sakupljačke akcije)... nije mi jasno zašto se takav "preostali" novac ne preusmjeri na hitne slučajeve...idemo dalje..spašavajmo život koji u tom trenutku visi koncu... mislim da bi ljudi bili manje skeptični i oko takve vrste pomoći i da bi se puno više i brže sakupilo...nego, jedanživot doslovno visi o koncu, a oni se prepiru kome će i kada pripasti takav novac..ako uopće i postoji taj "višak" ili je ishlapio...tuzno, tuzno...
2015 08 21