Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

mrsavljenje,help cure

2kg su sasvim ok za mjesec dana, tako ti neće ostati obješena koža jer i koži treba vremena da se stisne, a to ide malo sporije ako ikako možeš suzdrži se od ugljikohidrata poslije 16h, a umjesto toga meso, mliječni proizvodi voće i povrće... već to čini ogromnu razliku vježbala ili ne
2015 08 25
Draga Lana,javi mi se pa ću ti pomoći ako treba! Dijeta 9kg jedina funkcionira i zaista gubiš brzo kg i smanjiš želudac i potrebu za jelom...Ja sam na njoj pa ti mogu pomoći! [:smijesi] [:smije] [:poljubac]
2015 08 25
Bravo!!! [:smijesi] pravim putem si krenulai po meni sve radiš kako treba, bit i je promjeniti navike a ne nabrzinu skinuti taj višak pa ga opet nabaciti nazad, samo tako nastavi, a i 2 kg nije malo to je već skoro 1/4 onoga što ti je cilj [:poljubac]
2015 08 26
Javim mi se u inboks rado cu razmijeniti svoja iskustva s tobom prosla sam svee to :)
2015 08 28
Tablete za mršavljenje - acaiberry900.lv Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 23
1 2