Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

New Yorker

Molim dobre duše kojima se da i koje idu u New Yorker da pogledaju da li ima srebrne slip on tensice sa sitnim rupicama sa bijelim džonom u veličini 38. Takve sam našla u Varaždinu u Luminiu,ali u Zagrebu ih nema nigdje više. Snižene su i cijena im je 40 kn. Hvala unparijed. Dajem i proviziju [:poljubac]
2015 08 26
Ja sam mislila da su oni maknuli sve ljetno [:sokiran] Prošli tjedan skoro sve je maknuto iz Tally, Orsaya, sOlivera (koji je btw tek odnedavno stavio 60% sniženje) A da ne govorim da je jako malo stvari ostavljeno sniženo. Nekako je sve to uranilo ove godine i čini mi se da je prošle godine akcija bila duža i bolja.
2015 08 26
Nisu, imaju još.. jučer sam tri New Yorkera obišla i imaju još snižene stvari, samo nemaju te srebrne :(
2015 08 26
harpo,i ja sam uočila da svi dugo drže cijene i nemaju sniženja kakva su bila prije.
2015 08 26
da, sniženja su katastrofa, samo na mali dio je veće snizenje, ostalo je snizeno po 30,40% [:pospan] a bitno da u svakom izlogu iskače broja -70% ili cak i vise [:vrti]
2015 08 26
Evo bila sam preko vikeda CCC imao je sniženje kao do 70%, kad uđeš unutra, ja nisam naišla ništa što je toliko sniženo i trajalo je u tolikoj visini popusta možda 2 tjedna, sve su maknuli. Izborom sniženog sam potpuno razočarana. Imam osjećaj da je roba probrana koja se dugo nemože prodati i tu robu su ostavili sniženu, ostala je ili u novim kolekcijama ili čeka proljeće.
2015 08 26
Istina je da ove godine nisu neka snizenja i da su brzo zavrsila. U bershki je sva roba probrana bila sam pocetkom 8 mj i nista nisam uspjela nac [:boji]
2015 08 26
Evo ja bas pauzu imam i radim u ny. U Vt je sve ljetno snizeno na jako male cijene, cak ima stvari po 9kn. Pogledat cu za tenisice pa javim u inbox ako ima
2015 08 26
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija