Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Pigmentacijske mrlje od sunca

Već treće ljeto ista priča...( još od trudnoće)- mrljice na nausnici od sunca, iako koristim Vischy toniranu kremu sa faktorom 50 od jutra do mraka. I još Niveinu sa istim faktorom za bebe na plaži... Preko zime ih izblijedim Eucerin kolekcijom ( dnevna, noćna, mali serumići)ali evo opet dođu. Izgledam bez pudera ko Clark Gable [:vrti] ! Ima li pomoći? Najači serum koji se kod nas može nabaviti? Nemam vremena za dugotrrajne kozmetičke tretmane....( znam za dermoabraziju i C vitamin...ali znam i da se i nakon toga opet pojave) vaša iskustva?....Hvala [:poljubac]
2015 09 06
Jooj, i meni se to počelo pojavljivat od pretprošlog ljeta. [:frustriran] Tako da pratim temu. [:smijesi]
2015 09 06
Ja sam probala puzevim gelom i jedno doba su mi izblijedile,sad nisam dugo mazala i opet su tu
2015 09 06
Isla sam kod dr.nedavno da je pitam i ona kaze da nema pomoci osim nositi sesir sa ogromnim obodom,meni se pojave sa prvim zrakama sunca, dakle u rano proljece, ovo ljeto najgore dosad,ispod ociju ih imam,inace sam uvijek brkata, a ovo ljeto eto na drugom mjestu [:ljut] probala sam samo s.fresh wonder i zasad ne vidim pomaka.
2015 09 06
I meni već treće ljeto i što je još najgore svako ljeto se još prošire...
2015 09 06
Nomad ti ima neku prirodnu kremicu za to, pitaj. :)
2015 09 06
I meni su dosle..isto ovo 3 g...a pazim strasno na to...i nosim ooogroman sesir na moru.. [:place] Samo na celu u kutevima...nervira me za poludit...a taj puzev gel-O bodova! [:ljut]
2015 09 06
Moj ginekolog,kao i kozmetičarka kažu da pomoći nema. Tj moguće je uz puno novca i truda kroz cijelu godinu,malo ih ublažiti. I ja imam brkove [:hihot]
2015 09 06
Po ljeti ducray faktor 50 s tim da izbljedjuje mrlje. Preko godine kremu smilje ali ako mozes kupiti prirodnu,ulje smilje i u apoteci odlicna depogment (plava tuba s bijelim slovima). S time definitivno odlaze
2015 09 06
Depigment u apoteci. Krivo sam napisala. Ove eucerin 0 bodova
2015 09 06
Kojic sapun, čini čuda [:smijesi]
2015 09 07
Hvala cure! Dakle moj slijedeći pokušaj je Sabinin prijedlog: "apoteci odlicna depigment (plava tuba s bijelim slovima)"- odmah danas! [:smijesi] te LadyNi "kojic sapun"- gdje se on može nabaviti??
2015 09 10
Neces pozaliti s tom kremom. Ja sam imala velikih problema nakon druge trudnoce. Cijelu godinu sam koristila depigmet, po ljeti i ducray 50 i koristim prirodno ulje smilja kao serum i kremu takodjer prirodnu smilje. Evo treca godina i nisu se vratile mrlje.
2015 09 13
S time da sam imala prilike razgovarati s nekoliko zena koje su je koristile i imale odlicne rezultate... Nije samo moje iskustvo. Sretno!! [:poljubac]
2015 09 13
Hvala sabina na preporuci! [:smijesi] I ja cu kupiti tu kremicu...samo ako mozes reci koliko kosta..i dali ide na recept? Hvala! [:poljubac]
2015 09 13