Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Što napraviti kad pas ima hemoroide?

Imam bullterriera, inače ima dosta problema sa kožom i općenito, a u zdanje vrijeme sam primjetila da ima hemoroide. Ovdje je veterinar jako skup i prošli put kad sam bila sve se pretvorilo u užasno neugodno iskustvo. Pa bi molila ako netko ima tu pasminu ili zna nešto više o njegi pasa, neka mi se obrati. [:smijesi]
2015 09 12
Isto sto i kod covjeka ljeciti..cak istim kremicama..ali bi morala bit sigg da su hemeroidi..od mog brata pas-njemacka doga je imala nesto sto su oni mislili da su hemeroidi..a nisu bili neg neke zljezde a se to rucno moralo gnjeciti ono strasno nesto za vidit a da ne govorim kako bolno za psa
2015 09 12
E sad ja predlazem imas nekih stranica i foruma gdje veterinari daju savjete..mozes poslikat pa da vide sliku najlakse ce tako
2015 09 12
hvala puno na savjetu [:kesi]
2015 09 12
smisna mala govori o analnim zlijezdama. medjutim kod tih problema pas se jako cesto ceska...i kad su poprilicno pune onako se vuce guzicom po podu. i ima specifican miris, pogotovo ako mu koja zlijezda pukne. inace njih veterinar rucno stisne i isprazni...ako je jaca upala, lijeci se antibioticima i izvana se nis ne vidi
2015 09 12
Mozda su mu problem analne zlijezde.one se moraju ici prazniti kod veta
2015 09 12
ja osad sam tek skuzila da je bullterrier u pitanju. jel moze slikica [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ?
2015 09 12
Obrati pažnju kada pas vrši nuždu da li šprica iz žlijezda ,ako ne onda lako moguće da ima upalu analne vrećice...ovo što je smišna navela [:smijesi]
2015 09 12
Moj savjet najbolje do veterinara,bez obzira na sve.Ovo su sve samo nagađanja.pas je ipak živo biće zar ne? I mi kad imamo problem s nečim odemo do doktora a ne nagađamo i ne rješavamo takve stvari preko foruma.
2015 09 12
Naš pesek je bio lud dok su mu se napunile žlijezde. Drugi pas kad mu je veterinar istisnuo. [:smijesi]
2015 09 12
Obavezno kod veterinara , makar i na dug. Na takvim se stvarima ne štedi [:boji] Moja pokojna pesica je imala probleme sa žlijezdama i morali smo ju redovito voditi na čišćenje. baš kako zEEkAY kaže, izvana se ne vidi, jedino što se može izgristi po donjem dijelu leđa i oko repa. Ovo može biti svašta.
2015 09 13
[slika:d7b75245-f3d7-4cf5-975e-7c456609b979]
2015 09 13
oooo micica [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] jel su vidljive kakve otekline na anusu? ako jesu onda je rijec o hemeroidima. ako nisu onda denitivno nisu ni hemici. prije analne zlijezde koje smo spomnule sve. u tom slucaju veterinar... ciscenje je cca 25-30 kn ... po potrebi treba 2x tj napraviti kontrolu kroz koji dan
2015 09 13
Hemiće uspješno liječi balzam maslačka i kantariona, pomaže i propolis... no prvo treba vidjeti jesu li zaista oni u pitanju.
2015 09 14
Dok vrši nuždu vidi se da mala crvena kuglica viri van. inače ništa nije natečeno ili slično, samo sam rpimjetila da kad vrši nuždu da se napreže i da nešto viri van :S
2015 09 14
1 2