Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Popcorn time

Cure koji je dobar film ali sa hr. titlovima?? -aplikacija mi je mrak jedina zamjerka sto masu filmova nema titlova, komedijice i neke laganije filmove mi je ok tako gledati... Ali npr. neki triler mi je ipak draže pogledati sa prijevodom.
2015 09 18
killers meni najbolji fim koji sam pogledala :))
2015 09 18
Možeš negdje drugdje skinuti titlove i uploadati ih u film putem "custom" opcije. [:smijesi]
2015 09 18
Citizenfour -o Snowdenu i cijeloj toj aferi oko prisluškivanja, super je film jer je istinit, realan tojest raden je istovremeno kad se sve događalo, ukljuceni su svi stvarni ljudi i stvarne situacije Interstellar -futuristički film kojem je radnja u sadašnjosti i istovremeno u buducnosti.... maštovit scenarij i zbilja, meni super sjeo... ocijena mu je dost visoka Gone Girl - uopce ne znam što bih rekla o tom filmu...totalno zbunjujuc (na dobar nacin) bolestan... na dobar nacin... svi imaju hr titlove
2015 09 18
Zadnji pogledan solidan hororac - Last shift
2015 09 18
hah, sad tek kužim da si napisala komedijice i laganiji filmovi... izvini, ništa od ovog što sam napisala nije ni komedija ni laganiji film [:jezik] haha
2015 09 18
Hvala, jedan po jedan ću pogledati po preporuci [:zaljubljen] može čak i crtici [:hihot] a pogotovo hvala za savjet kako ću dodati titlove [:sramezljiv]
2015 09 18