Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Prsten 925

Ja sam kupila prsten od bijelog zlata...jer ne volim zuto...samo ima gore veliki kockasti kamen...htjela sam klasiku..i nesto sto ce izdrzati zub vremena..racunaj na pranje..moguca ostecenja..steta da kupis sa tako puno cirkonica koji ce s vremenom poispadati..gubiti sjaj..i onda ce prsten stajati zaboravljen u kutijici!:(
2015 09 21
imaš li sliku kakav ti se sviđa,možda neka korisnica može pogledati u srebrnarnici u svojoj blizini i vidjeti ima li tvoj broj...
2015 09 21
U Argentumu su nam burme bez problema napravili po posebnoj izradi s obzirom da smo imali problema s veličinom prstena, trebali su nam puno manji. Izaberete model koji Vam se otprilike sviđa i male izmjene budu, jedva vidljive (npr. crtice malo tanje/deblje ili pokoji detalj/kamen). Razlika je neprimjetna. Naravno, ukoliko Vam se baš sviđaju modeli koje nije moguće srediti tu je problem ali imaju stvarno veliki izbor prstenja i burmi općenito. Ne znam iz kojeg ste grada, Zagreb i Osijek imaju različite modele od poslovnice do poslovnice ali izbor je velik. Sretno u svakom slučaju! :)
2015 09 21
moj je bi0o 800 kn a bijelo zlato je...tako da je 1200 definitivno tu mač za srebro
2015 09 21
Meni se isto čini da ovakav tip prstenja dugoročno znači pokoji izgubljen cirkončić ali sretno u potrazi i čestitam.. [:zaljubljen]
2015 09 21
Hvala cure [:poljubac]
2015 09 22
1 2