Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Iskustva s ALIEXPRESS-om??

Molim vas vasa iskustva s tom stranicom za narucivanje? Narucivaka sam preko e baya i dugo unam za ovu stranicu ali nikad se nisam usudila.. Na e bayu na kraju informacija o proizvodu na dnu se vidi stvaran izgled proizvoda a ovdje to ne mogu naci! Na sto obratiti paznju, i gdje vidjeti stvarnu sliku proizvoda?
2015 09 29
Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju, npr.kaputi i tako sad ova zimska odjeća, stigne u roku od 7-30 dana, ako je seller visoko ocjenjen stigne i za 7 dana... Jedino ako naručujete obuću koja je KAO ORIGINAL, tj ako piše da je original - NIJE! Jer sam imala problema s Air MAxicama koje su prodane pod original a nisu bile original, na carini su ih zaplijenili, uništavanje robe i 10000 čuda... dok ovo ostalo do 150kn opće ne ide na carinu :)
2015 09 29
Bas super teme i mene zanima, npr. neke krznene stvari imate li iskustva sa tim?
2015 09 29
Meni je aliexpress super, preko njega naručujem i ariforce-ice i nikada još nisam imala problema
2015 09 29
na aliu čitaj komentare to ti je jedino pouzdano, ljudi napisu jeli kao na slici, kakve su velicine i to...ja sam bila narucila nesto i nisam citala komentare i stiglo malo, a u komentarima svi pisu kako treba uzet puno vecu velicinu nego sto nosis, tako da se sad orijentiram na to :)))
2015 09 29
Ja sam narucila krzno s ebaya za 120 kn, dugo crno,ima vec 2 godina i prezadovoljna sam
2015 09 29
meni je upravo danas stigla bunda naručena s aliexpressa, dobila sam obavijest, tek ću sutra ići po nju jer pošta ne radi, jako sam znatiželjna, naručila sam puno veći broj iz predostrožnosti, pa ćemo vidjeti kako će biti. inače, već sam naručivala sa te stranice i sa svime sam bila zadovoljna, nemam nikakvih zamjerki, od brzine dostave pa do kvalitete robe! [:smijesi]
2015 09 29
Dajte postavite i linkove stvari koje ste kupovale ,a bile su vam jako dobre i to nas interesira. :))
2015 09 29
Mene samo buni dal je pouzdan seler sto mu je kao 90.8 % ocjena nije 100% seler
2015 09 29
IStina, ima i nekih sellera koji su pozitivno ocijenjeni, ali isto znaju prevariti, kao ovaj mene... tražila sam nakon toga svega povrat novca, obrisao je profil za par dana .... Tako da je rizik u svakom slučaju... jednom su mi prošle patike, i selller je stvarno bio okej, ali ovo je baš bilo nisko, nestao je, i 350kn je propalo, isto kao i patike... :( [:place]
2015 09 29
ISKUSTVA S ALIEXPRESS-OM - http://tonzes.com/aliexpress.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.
2021 02 22
Ja sam bila naručivala mozaik lampu i bila sam pre prezadovoljna i brzinom i kvalitetom, baš za pohvalu. Valjda stvarno treba baš pogoditi pouzdanog prodavača i bude sve ok. Nisam znala da aliexpress ne vraća novce, to mi je recimo super na ebayu što ako nešto ne dođe dobiješ povrat baš od njih.
2021 03 02
Ima li neka cura da bi mi naručila sa alija nekoliko stvari?
2021 09 05