Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

jeli istina?

želim biti u formi i svaki dan pješaćim oko 6km,onako kako me volja ne brzo,. e sada,mene zanima je li učinak isti kao i da svaki dan vježbam? ako netko zna,.
2015 10 14
Baš i nije. Nije mala kilometraža ali ne aktiviraju se mišići tako kao što bi vježbama usmjerenim na kritične točke npr.nogu. Ja bih savjetovala zagrijavanje do 10min.pa šetanje nekih 2kn kao to voliš i vježbe pola sata za dio tijela koji želiš zategnuti.
2015 10 14
ja brzo hodam svaki dan 2x po pola sata od proljetos (osim za vrijeme godišnjeg odmora) jer sam odlučila na posao ići pješice.... no smršavila nisam, ali su mi se mišići nogu malo oformili, oblikovali, zategnuli, guza isto dobila ljepšu formu... i to je sve [:smijesi]
2015 10 14
Mislim da da i ako ne jedete previše sve će biti ok, organizmi su različiti ako ne trebate mišiće samo da ste u formi pješačenje je super pogotovo ako nije stalno ravni teren,pozz [:smijesi]
2015 10 14
Tanja to što radiš je super,to spada u kardio vježbu odlično za srce krvne žile poboljšava kondiciju jedino kad malo stekneš više kondicije ubrzaš malo korak.... [:smijesi]
2015 10 14
ok cure,.hvala vam nisam fan trčanja a želim biti u formi,. da znate da se odlično osječam nakon 6 prohodanih kilometara! Krenite i vi
2015 10 14
I ja sam nedavno počela hodat po 2 km, ali uz to kada dođem odradim još čučnjeve i/ili iskorak naprijed ovisi kako mi se da [:hihot] i istegnem se, NEMOJTE ZABORAVITI NA ISTEZANJE, pogotovo nogu [:zaljubljen] I naravno morate pripaziti šta jedete i kako jedete...
2015 10 14
Nije isto. Trebala bi hodati i vježabati. Također, ništa nije kardio vježba, ako se ne zadišeš [:smijesi] trebalo bi hodati toliko brzo da se 'zapušeš' .
2015 10 14
Sve što se radi duže vrijeme bez nikakvog mijenjanja i promjena tempa tijelo stvori naviku i nema više isti učinak kao na početku (u kojem se moglo i dog da smršaviš par kilica). Cilj je pojačavati tempo pa u isto vrijeme napraviti više kilometara (što bi bilo bolje da umjesto određene kilometraže imaš određeno vrijeme npr. u sat vremena pa da tipa nakon mj dana si napravila u odnosu na početke vise kilometara) ili ubacivati i trčanje. Ako šetaš 6km, a da se nisi pretjerano umorila, mislim da ti to nema baš previse učinka na mršavljenje, samo na malo veću kondiciju i zatezanje mišića :D
2015 10 14