Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Otkinula sam pola nokta na prstu pomocc

Pozdrav! Ovako,prilikom brijanja potegla sam ziletom poprilicno puno nokta sa prsta na ruci i boli strasno... Jos mi nije jasno kako sam to uspjela. Ne znam vise sta da radim,zamotala jesam al kako god pomaknem prst osjecam tu golu kozu na noktu [:vrti] Dali da odem do doktora ili ? Hvalaa puno
2015 10 17
Po meni bi trebala, dobiješ možda neki antibiotik. Meni ga dr. prepisala za zanoktice. :(
2015 10 17
Okej hvala ti :)
2015 10 17
Da se to ne počne gnojiti...ipak je to oštrica i ne baš higijenski, pa bolje spriječiti. :)
2015 10 17
Ili ako imaš doma Betadin otopinu,u njoj ispirati ili Bivacin sprej poprskaš i dobro stegnuti da ne krvari i ne puca kod pomicanja ruku...naravno ne da ti zaustavi cirkulaciju...
2015 10 17
namaci taj prst u otopini s malo soli i poporskaj byvacinom ili octeniseptom te pokrij sterilnom gazom, to se moze kupiti u ljekarni sve za 30kn...izrast ce ponovo sam a ovo je samo zastita odbinfekcije ;)
2015 10 17
Desilo mi se to poprilicno puta puta, zbog geliranih noktiju...nikakav doktor, malo octenisepta, zamotaj u gazu i tako svakih par sati i za 2 dana neces ni trebati gazu..malo ces se strpit dok izraste ;)
2015 10 17
Imas u ljekarni kupiti antibiotik u obliku gela Tyrosur, on ide na otvorene rane, prvo dezinficiraj nokat. Zamotaj u sterilnu gazu.
2015 10 17
Evo jesam hvala vam puno svima..
2015 10 17
Ja bi ti preporucila dodes odes na Hitnu,meni se to dogodilo s malim prstom i frendovi mi kazu ma samo zamotaj a doktor mi je rekao da dobro da sam došla, jer mi se moglo bas zakomplicirati,pa - bolje spriječiti nego liječiti :) ozdravi brzo :)
2015 10 17
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija