Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Donošenje stare odjeće u H&M

Ako jedna od vas zna, može mi slobodno reci, par informacija... [:smijesi] Da li u Avenu mollu uzimaju staru odjeću ili samo drugi centri? [:sramezljiv] Koliko stvari se moze donjeti? [:smijesi] Mora li odjeća biti isključivo ženska i u određenoj veličini? [:kesi] I da li se dobiva poklon bon od 15% koji se moze iskoristiti u njihovom dućanu? [:hihot] Pa rado bi da dobijem koju korisnu informaciju da ne nosim odjeću tamo i onda ništa od svega toga?!. [:znoji] [:tuzan]
2015 10 20
Ja nosim redovito u City Centar One East, ali mislim da se može u svima. Možeš donesti dvije vrećice po osobi (one veće iz Konzuma, Lidla i sl), nitko mi nikad nije ni pogledao šta je unutra, muško i žensko i dječje, ja nosim od poderanih čarapa do starih jakni, svejedno. Za svaku vrećicu dobiš kupon od 15% popusta koji možeš iskoristiti u određenom razdoblju za bilo šta šta nije već sniženo.
2015 10 20
Pozdrav! Taman sam naišla na tvoje pitanje pa da ti odgovorim jer sam bas danas pitala da li jos traje ta akcija A to se odnosi na H&M u Rijeci, dakle možeš donijeti punu vreću ( kao one njihove veće ) robe koja je jos nosiva, može biti bilo koje marke, muška, ženska ili dječja jer to sve oni kasnije pregledavaju pa većina ide za UNICEF A popust dobiješ od 15% i možeš ga iskoristiti pri kupnji na samo jedan artikl koji odaberes...
2015 10 20
Meni nisu rekli nista za to da mora biti nosiva..cak su rekli da moze biti sve od tekstila, cak i krpe stare, poderano i svakako, pitala u zg na cvjetnom [:sokiran]
2015 10 20
To je super [:smije] Bolje nek rade s tom odjećom što žele ili recikliraju nego da mi stoji u ormaru... Hvala svima na informacijama! [:kesi] [:smije] A i definitivno vrijedi iskoristiti bon koliko got popust bio! [:hihot]
2015 10 20
Ajde neka,živjet ćemo u uvjerenju da robica ide za UNICEF. [:jezik] Najmanje vjerujem tim velikim imenima.Ali,ako je stvarno tako,zašto nitko od tih velikih ne obuče pokisle migrante? Karanfil,nemojte pomisliti da se ja ovdje Vama obraćam. [:smijesi] Samo hoću reći-šta je H&M-u 15% na jedan artikal???Pa cijena im je već 10-ak puta veća od proizvođačke. Mi im u vrećici donosimo i sirovinu za preradu,i ideje za nove modele za koje neće platiti dizajnera. Hoću reći,ništa nije besplatno. [:jezik]
2015 10 20
Zato nosite vrećice i izvucite bar nešto za sebe! [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 10 20
Znaci bilo koji njihov ducan i bila kakva odjeca
2015 10 20
da,da kikach91 [:smijesi]
2015 10 20
Super,,meni je to odlicno i onak ne znamo sta bi sa tim krpama a ovajo dobijemo popust suuuper
2015 10 20
Curke....osvrnite se malo oko sebe, nađite obitelj s više djece....gdje su roditelji ostali bez posla.....i darujte..... Bar ćete znati gdje vam je robica završila.....a zahvalnost ljudi kojima zaista treba je velika.... [:zaljubljen]
2015 10 26
Ta se roba reciklira, zato i postoji ta akcija. Vec je bilo dosta artikala od reciklaze u prodaji. Kako Vam je Ljiljana rekla bolje darujte ono sto je citavo jer za reciklazu mozete donjeti i stare poderane krpe.
2015 11 10